Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

jezu ale mi sie nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miales isc biegac :P ooo juz mi sie nie nudzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie ze wzgledu na to, ze nie poszedles biegac, ale z innego powodu :P :D a juz mialam isc, ale zaszczyce Was swoja obecnoscia jeszcze przez jakis czas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie dlatego, ja bede jeszcze pozniej wracac do domu :classic_cool: bo mnie wyprowadzili na 2 tygodnie, bo sie nowe burzujki zjechaly i miejsca nie ma :O ale mieszkam teraz sama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coorva, nie wygrałem w totka:( gnój co tam?:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka, ja sie wzruszylam :) nie wiem czy ogladalas od poczatku, ale nic nie zapowiadalo ze on TAK zaspiewa. Dla mnie to bylo jak anielski glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? sto lat temu nie grałem w totka, az w koncu pomyślałem sobie raz trzeba spróbować....trafiłem czwórkę, za pierwszym razem, a że wtedy była wysoka kumulacja, to udało mi się wygrać sto osiemdziesiat złotych, ale że wtedy jeszcze moja obecna żona była moją koleżanką i skreśliliśmy kupon razem, więc było pół na pół.... na tym skończyła się moja szczęśliwa passa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten koleś to śpiewa jak jagiełło z naszej polskiej edycji, pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ci licze burzujow: windsor - 88l laurence (potocznie zwana bożenką) - 50-60 l henri i marie -> louise (6m) benjamin i charlotte -> alice (6m) i Casimir (potocznie zwany Kazkiem) - 3l plus nowe burzuje: Clementine (21l) i jej facet Roman (sobowtor borysa szyca), z ktorym widza sie tylko w nocy jak razem spia buahahaha plus goscie (np dzisiaj na kolacji) plus 3 opiekunki (Julie, Anne-Laure i jakas jedna ktorej imienia nie znam) i jeszcze ma sie zjechac czesc rodziny :O plus pies Moby, ktory chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha wlasnie szyc przyszedl do kuchni i se beknal, bo mnie nei zauwazyl, i jak wychodzil to sie obrocil i zszokowal buahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie nie podobaja takie spiewy, ale wiem, jestem niewrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusku, a kartka juz poszła do polski, do pniew?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jego dziewczyna, ktora widziala ta akcje z korytarza przyszla po jakis talerz do kucni, popatrzyla na mnie, ja nia nia, i obydwie wybuchnelysmy smiechem :D:D:D a on mial taka fajna mine jak mnie zobaczyl :D a to byl taki wielki bek, typo hellllooooooł:D:D:D Tamarka, opowiadalam juz jak mi kupili dzwoneczek? to im wybuchnelam smiechem, i juz nie dzwonia :D:D:D mnie to raczej smieszy, bo oni zgrywaja takich burzujow.. generalnie sa ok, pytali mnie juz czy przyjade za rok, powiedzialam, ze pewnie ze tak, ale sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr, na razie jestem na etapie wymyslania tresci :D z jarkiem bylo latwiej, jemu to mozna pierdolnac jakas glupote, ale Tobie? hmmm :D a uprzedziles zone? bo to beda ostre pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten borys szyc to taki fajny jest ze o ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×