Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

turkus, pyatam ponownie, kartka do polski już leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a najbardziej mi sie chce smiac, jak co dzien rano ja jestem w kuchni i sprzatam, a winsor cichaczem probuje przemycic zasrane majty i pizame i przescieradlo z nocy :D:D:D i tak fajnie je trzyma zwiniete razem i zagaduje mnie, i hop siup szybko wrzuca do pralki i ucieka zadowolona:D boskie sa te chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 sierpnia.. :( frr - no jestem w trakcie wymyslania pozdrowien :D a uprzedziles ta zone, zeby zawalu biedna nie dostała?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusik, na prawde nie przejmuj sie moja zona......na prawdę........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona? :O smiec podejrzewac, ze biedniejsze to jestesmy my 😭 mam kolezanke, ale to jest kolezanka uzalezniona od wlasnego faceta :O ktory jest w polsce :O ostatnio sie umowilysmy na 21, a ona o 20:50 pisze mi:"ej kamila nie przyjezdzaj, bo Pawel mowil, zebym zadzwonila do niego dzisiaj o 21!" :O i tak to wyglada ale czasem sie widujemy, jak sie kloci z chlopakiem hehe ;) generalnie jest fajnie, bo sie opalam prawie nago na plazy i wszyscy tu to raczej normalnie traktuja, mam 100m do oceanu i generalnie jest zabawnie ;) a nie napracuje sie az tak w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frr - to przygotuj sie na mocne zyczenia :D jak poczciarka przeczyta to ona dostanie zawalu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest biedna....Wy jesteście biedni ... echhhhh no jest czego zazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miętki, wzruszam się na filmach jak baba.....bez urazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pogoni za szczęściem mam nową stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej,a le wiecie co? w czwartek rano ide do tatuażu ciekawe co z tego bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja mialam po wakacjach sobie zrobic, ale dalej nie moge sie zdecydowac na wzor i na miesjce w sumie tez nie bardzo mam opcje na plecach i z przodu nad majtkami.. i jakis tandetny motyl, bo nic lepszego mi do glowy nie przychodzi :O (wiec chyba sobie nie zrobie, bo nie chce byle czego) i musze przebic sobie ucho drugi raz bo mi zaroslo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, to jest ten ból, żeby zaufać temu co tatuuje mam nadzieję ze mog.ę mu zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam znajomego tatuatora i przekluwacza :D i ten moj znajomy mi czasem opowiada kto przychodzi i mowil mi kiedys, ze przyszedl gosc i zaczal wydziwiac i klocic sie z nim i mowi "i tak se pomyslalem, to cie bedzie chuju bolec" - i mowi ze nie zjebalby mu go, no bo bez przesady, ale mowi, ze prawie plakal z bolu :O wiec frr, badz mily dla pana tatuażysty ;):P Jarek - a co , zaden gwalt Ci sie nie trafil? teraz to ja zajeta jestem, nie chce mi sie z Toba gadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×