Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nozyczki, a propos totka :D kiedys liczylem za ile tych kuponow trzeba kupic i wychodzil zupelnie inny rzad wielkosci, z tego co pamietam wiekszy oczywiscie :p co jest zreszta logiczne, inaczej dawno ktos by to wykorzystal pewnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepszy jest WINDSOR! :D po prostu padam jak ja slysze babka ma 88 lat, trzyma sie niezle, ale ma klopoty z pamiecia i sraniem (dlatego co rano na schodach znajduje niespodzianki, ale na szczescie ja tego sprzatac nie musze :P) ja ja wolam windsor, bo jest najwieksza burzujka, ma miec specjalne sztucce do obiadu, a pranie kaze mi wieszac za garazem, zeby nikt jej majtek nie zobaczyl, a jak jej przynosze pranie i mowie, ze jej majty przynioslam to kazala mi mowic "nie bielizne, tylko RZECZY" :D codziennie je jajko na kolacje, do swojej wnuczki jak przyjechala 2 dni temu z paryza to sie zapytala "co tam slychac u twojego brata" (a brat mieszka tutaj z windsorem :D:D:D), a do mnie ostatnio (jak mialam przerwe): "mozesz wrocic do pracy za 15 minut? ja: nie, moge za godzine, Windsor: idealnie!" :D:D:D mega smieszna jest, ma jeszcze manie zeby nic sie nie zmarnowalo i ostatnio kazala mi resztki kawy z dzbanka schowac do lodowki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari, aty chora jesteś w takie upały? uuuuu:( a ja tu codziennie piweczko walę, jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za osobiste zwierzenia, ale spedzam tu 18 h/dobe, teraz to dopiero moga mi zarzucic, ze nie mam zycia prywatnego :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we francji. codziennie je jajko na kolacje, sadzone, jestem tu od 11 lipca i CODZIENNIE je jadla, a 3 dni temu myslalam ze padne, bo powiedziala "a dzisiaj na kolacje, zjem dla odmiany cos innego.. jajko na twardo!" :D:D:D myslalam ze sie posikamy ze smiechu z opiekunka :D ale i tak chce juz wracac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rozumiem, że rozdajesz fotki topless nie swoje? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wczoraj w nocy znalezlismy w korytarzu (przed polnoca) tego 3 latka, jak spal na podlodze. wzieli aparat i mu zdjecia robili hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus fajnie, rozumiem, ze jakis dom opieki tak? :) pozwiedzasz sobie, czas wolny chyba jakis masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas wolny mam miedzy 15-17-30 i od 21. ale i tak ciagle zagladam na net ;) bo mi sie tu nudzi cholernie :O a to nie jest dom opieki, tylko dom letniskowy nad atlantykiem paryskiej familii.. (ostatnio windsor przeszedl samego siebie, osrał drzwi :| nie wiem jak to zrobil i nie chce wiedziec :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyglada jak krolowa elzbieta doslownie a dzisiaj slyszalam jak sie charlotte i marie (zony jej wnukow) smialy, ze jak jedli wszyscy obiad, to one siedzialy obok niej i ona pierdziala i one nie mogly wytrzymac :D generalnie to mowia windsorowi, ze nie jedza dzisiaj kolacji, i windsor je sam, a potem oni jak ona juz spi robia kolacje dla reszty rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja studiuje francuski :) a prace zalatwila mi kolezanka, ktorej zalatwila koelzanka u rodizny tej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×