Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
jak Jarek sypnął kawałami to tylko boki zrywać he he he spadam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(mój usmiech był ironiczny.....oznaczał,że chcę jeszcze) ksuszarka(kreda) :D nie mam twojego zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jto ja wam tez opowiem jesli mi sie uda, bo zawsze musze cos popieprzyc :O no wiec RUmunia biegnie sobie kromka chleba i biegnie i biegnie a za nia rumuny leca i nagle schowala sie gdzies patrzy a tu obok kawalek schabu i schab pyta - ty kromka co tak uciekasz kromka na to - a bo mnie rumuny gonia i chca zjesc a schab - o kurwa to uciekajmy! a kromka - e schab uspokoj sie, ty sie nie masz czego bac, ciebie tu jeszcze nie znaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi biedny Rumun przy drodze i smaruje chleb gównem. Przechodzi koło niego bogaty anglik staje i mówi: -Bieda Rumun ? A no bieda Rzucił mu anglik 5 funtów i poszedł dalej. Następnie idzie bogaty Niemiec i patrzy i mówi: -Bieda Rumun? A no bieda Rzucił mu 5 euro i poszedł dalej. Teraz idzie skromny Polak i pyta: - Bida Rumun? A no bida bida -To po huj tak grubo smarujesz !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do dyrektora chóru filharmonii i mówi bardzo cienkim głosikiem: - chciałbym zapisać się do chóru Na to dyrektor: - no dobrze, ale do jakich głosów ? - do basów To proszę w takim razie powiedzieć coś po męsku - Ty chuju ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to ja też coś ad dowcipów:p mąż wraca do domu mówiąc: -wygrałem milion w totka, pakuj się żona na to: wyjeżdżamy? na co mąż: nie, ty wyjeżdżasz:D P.S. wie może ktoś jak skonfigurować samsungaJ700 tak, żeby wysyłał wiadomości na skrzynkę e-mail w kompie? w poprzednim samsungu miałam a ten za cholerę nie chce wysyłać:o konfigurowałam przez konsultanta i na stronie orange.pl i nic, analzerozerodupa:o bry wieczór? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonaty? w pcimiu?;) to nie o mnie; która jest chętna na bara bara?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni na pozegnanie: Wraca Krystyna z zebrania feministek. Nastrój bojowy. Roman otwiera drzwi. - Kurwa, koniec z męskimi rządami, kutasie jebany - krzyczy od progu. To ja jestem głową tego domu. Od tej pory będzie, jak ja... Nie skończyła Krystyna, gdy Roman wyprowadził cios pięści. Piznął jak Tyson za najlepszych czasów. Niedoszła feministka padła i leży. Nagle rozlega się dzwonek. W drzwiach staje sąsiad, Lucjan. - Roman, co się stało??!! Słyszałem łomot... - Aaaaa, nic takiego Lucek, wszystko OK. - Więc czemu Krystyna leży jak nieżywa na podłodze? - To głowa tego domu - leży, gdzie chce Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykolejony, powiedz ze jestes rumun:) ja tez ze swojego ericssona nie umiem wysyłac maili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mordka co Ty masz z tym analzerozerodupa :D ja z nokii gtylko wysylam, sa 2 sposoby, ale to tez musialam do orange dzwonic, zeby mi powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×