Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to może Ci mrufka nie wysyłałam, ale od Ciebie dostałam:P -- po za tym myślę że temat dot. bruneta i złośliwej można by już zakończyć dla dobra jeśli nie obu stron konfliktu, to ogólnego zdrowia dobrego uczęstników tego zacnego forum. Jeśli ktoś ma coś do kogoś to powinien mu to powiedzieć w \"oczy\" czyli biorąc pod uwage net gg lub mail, a nie wywlekać jakiś brudów na forum publicznym. Mnie jak i innych nie interesują Wasze prywatne animozje, więc wyjaśniajcie sobie lub nie między sobą. no to skończyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zresztą nie wciskaj nam że nie dostałeś biletu bo wojsko o nikim nie zapomina... a za co dają kategorię E też wiadomo :p znowu się ktoś na tym topiku kłóci? to jakaś plaga, chyba też muszę kogoś zjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i chcialam jeszcze napisać że ja pisze tylko i wyłącznie na czarno pod tym nikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i tak jesteś gupi dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D turkusku:D dzięki za kartkę z francji:D awantura w chacie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
frrr - pytam z sympatii - czy Ty się aby nie angażujesz zbyt mocno w kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrrr nie mow co napisalam:D:D a serio, co na to zona?:D:D smiala sie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njapierw się zdziwiła, powiedziałem że to kochanka mi wysłała z wakacji, popukała się w głowę:D i się śmiała, powiedziałem jej że to koleżanka z kafeterii. śmiesznie było, fajnie napisałaś:) żona opowiedziała tą historię teściowej i teściowa powiedziała jej żeby mnie żona pilnowała:D razem śmialiśmy się z teściowej:D to która teraz mi napisze kartkę z wakacji?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorry ale mało śmieszny ten żart - na miejscu żony nie za bardzo bym się ucieszyła, no ale ja jestem starą zrzędą i nie powinnam się wypowiadać to teraz już idę naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ją przed monitorem:) dzieki turkus, myślałem że zrobiłaś mnie w balona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mało śmieszny żart?:o pozdrowienia z wakacji to tylko....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozcie, zamawiam ten zegar, ktory chodzi wstecz i mozna wpisac dedykacje, zeby dolaczyli, facet lat 35, znajomy, fajny gosc.. nie wiem co mu napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki papierowe... myslalam tez o czym w rodzaju "nie kazdy moze cofnac czas" ewentualnie dodac "ty juz mozesz..." ( w sensie, ze ma zegra :P ) troche sie boje, bo zamawiam 2 i ajk zapakuja i dedykacje pomyla? D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bruschka :) wszyscy se gdzies poleźli ;) idę spać.... :) 😴 Kredki coś nie widać :D Myślicie że nadal siedzi u fryzjera ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×