Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie wszystko,, ale to co nabroiłeś.. można i trzeba. coz mrufka podpadles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwilam sie pierdole ta stowe, jade jutro do paryza, bede spac u kolegi do niedzieli i skladam ta pieprzona skarge nienawidze tych pierdolonych burzujow 😠 ta cipa sie wszystkiego wypiera kurwa, nawet tego, ze pracowalam podczas przerz i zajmowalam sie dziecmi, PIERDOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale normalnie po prostu pierdole.. przyszla ta cipa do kuchni i sie pyta czy CA VA, a jak ma kurwa CA VA jak mnie ta cipa oszukuje 😠 no i nie odpowiedzialam nic, a ona do mnie z ryjem, ze co, ze obrazona jestem i ze co sobie wyobrazam, ze przeciez inaczej sie umawialysmy na kase itd. to ja jej zaczelam mowic, ze i tak kurwa pracuje duzo wiecej niz mialam i podczas przerw i nawet kurwa w nocy do bachorow wstaje bo jej sie nei chce, a ona mi na to, ze wszystko co robilam poza moimi obowiazkami to tylko dlatego, ze bylam mila bo przeciez moglam odmowic :O nosz kurwa :O i ja jej mowie, ze pierdole, moge duzo pracowac, ale obiecala mi inna kase wiec niech sie nie wycofuje, a ona ze nic takiego nie mowila, a ja ze mowila i dobrze o tym wie, a ona mi ze skoro ja oskarzam o nieuczciwosc to jade jutro do paryza a ja ze bardzo chetnie! i ja wcielo, bo chyba debilka mysli, ze na jakas sierotke trafila, o 21 koncze i ide sie pakowac. i kurwa nie wiem co zrobie, bo mi kretynka powiedziala, ze mi za bilet nie zaplaci calosci i ze poza tym to ona nie wie czy sie jej uda zarezerwowac bilet na jutro itd.. kurwa pierdole ja normalnie ja pierdole :O ale sie wkurwilam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bilet powrotny ma ci ona opłacić? macie jakas umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka umowe, przeciez pisala ze na czarno, matko jaka nie kumata...:O Turkus, wywal jej dzisiaj ze bylas na policji i zlozysz skarge. Przez noc przemysli sprawe i da Ci rano kase. Tylko powiedz jej gdzie policja dzwonila i co tam powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z umowy ustnej to sie wlasnie cipa nie wywiazala a ze nie zalegalizowala tego, ze u niej pracuje to teraz cipa bedzie sie tlumaczyc przed inspekcja pracy ja pierdole, jak mnie w chuja robi to zobaczy suka :O jeszcze bedzie na mnie krzyczec, ze jej CA VA nie odpowiem :O takie numery to nie ze mna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ją postrasz tą inspekcja moze. -- umowa ustna jest umową cywilna (w Polsce przynamniej) i powinna być respektowana, ale jak wiadomo cieżej udowodnić za taka była. -- niemniej nie dajs ie i walcz o swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily pan policjant mi powiedzial, ze nawet gdybym sie z nia umowila na 1100 to i tak mi wisi jeszcze te 2000 :) bo tak jak w prawie polskim, pracowalam nadgodziny - i za to powinna mi zaplacic itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus a jeśli Ty wyjedziesz do od niej i wpadnie inspekcja pracy to ona się wyprze, Ty nie powinnaś tam być? a inspekcja wpaść właśnie kiedy pracujesz? wtedy mają wszystko jasne, a ona sie nie ma czego wyprzeczeć. Inaczej bedzie Twoje słowo przeciew jej i dłużej to będzie trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie do niedzieli to inspekcja i tak nie wpadnie, ale tu pracowaly 2 opiekunki i widzialy ile pracuje, daly mi swoje dane i moze jakos to bedzie zreszta, ja nie mam nic do stracenia :) najwyzej jej problemow narobie i suka bedzie miec nauczke na nastepny raz a zeby dostac to 2000 - czego wcale nie oczekuje, bo bardziej mam ochote narobci suce problemow niz dostac kase - musze wyslac taki formularz - pan policjant mli go pomogl wypelniac :) - na podany przez pana policjanta adresik :) czesc Pestus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi teraz powiedziala, ze dopiero pojutrze bedzie wolny bilet na tgv, i ze wcale nie musi, ale zaplaci mi ta stowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urocze to foto:P -- pewnie turkus pokaż jej gdzie raki zimnują:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam naciagnac Twoje wady na zalety, ale no widzisz, nie dalo sie :O pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc, zwlaszcza jak sie jest takim niskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą :) 🖐️ p.s. wiecie może o jakiś tanich w miarę noclegach w stolicy? oprócz dworca, nie ma miejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, probowalam to scierpiec, ale nei da sie :( Ty jestes jak willow a ja jak corka bawmordy buahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×