Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

No dobra Ladaco--to sprobujemy z innej strony.Pomysl sobie ze jak nie wyslesz fotki , to tym samym pozbawiasz sie obejrzenia najwiekszych pieknosci z kaffe.I do tego inteligentnych pieknosci :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m ==> Właśnie nie wiem, z czego to wynika, że kilka osób myślało, że jesteś starszy :) Ale 82 fajny rocznik :) Ty też sympatycznie wyglądasz, tylko mógłbyś się uśmiechnąc trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No biegnie , biegnie , czasem nawet zasuwa porzadnie.Ale nie przesadzaj.Ja mam 32 lata i jakos nie wyobrazam sobie ze za 6 lat, bede twierdzic ze juz wszystko widzialam i przezylam:) Jakby tak sie zastanowic to przerypane masz :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam już jakimś obiadkiem się zająć, ale wrócę (zabrzmiało to trochę jak groźba :D) miłej dalszej części dnia, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mnie pewnie nie kojarzy,ale moze sie ktos wymieni fotka:)? jestem ciekawa jak wygladacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ...no na 32 to ty nie wyglądasz ;) Setunia ....ja chce Twoje zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mialam przeczucie zeby jeszcze zajrzec ! :P) Sweet , przypominam sie:) Setunia ja tez chce Twoje ! :) monikanika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam fotke
ponawiacza..checie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet - sliczna jestes, wlasnie tak sympatycznie Cie sobie wyobrazalam, widac ze jestes mila i fajna ;) dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×