Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

jak sie znudziło? jaka sie lubi mecze to lubi :) Polacyy graj taka padake :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że grają. a jak im idzie? jaki wynik? Podolski obstawiał 7:0 dla PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest Polska dno i jeszcze raz dno choc ta Wiselka gra jako tako no zobaczymy jak z tottenhamem zagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kzysiek prawdziwa - historia. Szedłem leśną drogą, szumiał wiatr, ptaszki ćwierkały, mocno dzięcioł stukał....promienie słońca przenikały przez korony drzew... Kum kum – malutkie zielone żabki dawały koncert na małej wysepce koło pomostu gdzie siedziała piękna niewiasta....Niosłem w ręku koszyk.... Patrzyłem na wodę staw był trochę nie spokojny...zerwałem orchidee to dla Ciebie słodka nie znajoma - powiedziałem..... pocałowała mnie w policzek..... Podałem Ci dłoń chwyciłaś mnie pobiegliśmy obok na polane.... Z koszyka wyciagłem kocyk, usiedliśmy na nim wygodnie patrzyliśmy sobie w oczy.... Miała na sobie krótka spódniczkę, rajstopy - widziałem koronkę, obcisły top, czarny staniczek, zsunąłem ramiączko, włosy miała spięte - kobieca bardzo Była.... Do koszyczka siegnełm po truskawki, lubię są pyszne, słodkie – powiedziała. Karmiliśmy się nawzajem, pocałowałem Ją w usta, były miękkie delikatne – zawstydziła się, przytuliła mnie...Siedzielismy tak rozmawialismy, uśmiechalismy się, do uszka miłe słowa mówiłem w szyje delikatnie całowałem...czerwieniła się....Palcem na dekoldzie serce rysowałem... miło tak razem chwile nam mijały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie dzis nie wyspalas A.? marudna jestes;) trzeb asie cieszyc z 3 pkt. niemcy ugrali jeden punkt tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytalam o Pradze :D a mieszka tez nie czytam, bo to kolejne wcielenie bartka z wroclawia co zaczyna palac miloscia kazdego dnia do innej kafeteriuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kochliwy chlopak;) przyznaje sie nozyczki. nie przeczytalem. za to przeczytalem zwroty po czesku. Turquise to moze go uwiedz i bedzie palal miloscia tylko do Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ER - nie, bo on mnie nie interesuje ;) na razie wracam myslami do bylego faceta, ale to dlatego, ze zadnego interesujacego na horyzoncie nie ma hehe czesc Zludzenie ;) ja wlasnie jem 2 puszki fasolki zielonej z tesco, gdyz odkrylam, ze cala puszka ma tylko 27 kalorii. A ja sie wlasnie odchudzam :) a zaraz ide do apteki zamowic sobie szczepionke na odczulanie :/ nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, ja się odchudzam całe życie i chuja z tego mam :O znaczy nawet chuja z tego nie mam 😭 :D bo ja to niekonsekwentna jestem :O Turkus, a jak tam te ćwiczenia? możesz chodzić jeszcze jakoś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja wlasnie przytylam ostatnio i MUSZE to zrzucic, bo sie nie mieszcze we wlasne ciuchy hehe a cwiczenia super, najlepszy jest STEP, po godzinie mam cala koszulke mokra, po prostu sie ze mnie leje, a nasteonego dnia nie mogoe z lozka wstac:D ale jest zajebiscie, juz widze efekty, chociaz bylam 3 razy (po godiznie). dzisiaj tez ide na step i na .. i na aerobik z elementami boxu. w srody nie bede chodzic, bo w srody jest tylko afro aeorbik. bylam wczoraj i po 20 minutach wyszlysmy, zaden aerobik tylko kuźwa skakanie jak małpy (albo trzesie sie dupa jak na reklamie crunchipsow). a ja uwielbiam taki mocny wysilek, wlasnie taki gdy sie ze mnie leje. STEP polecam wszystkim, ale naprawde masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś ćwiczyłam aerobik z koleżanką, ona miała na płycie sekswencje ćwiczeń nagraną. i tak razy w tygodniu pryzchodziła do mnie. niby godzinka szybko zleciała, ale później nie mogłam schodzić po schodach normalnie tylko jak paralityk jakiś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzanie diety to komedia jest :D miała Ona ABC nadzieje...................... ja i tak kocham z calego serca Agusie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zamowione ksiazki, francuski handlowy za 60 (a marze jeszcze o takiejz a 40) i angielski za 30, w sumie 90, a jeszcze chcialam do rumunskiego z plytka za 40 ale juz mi kasy szkoda :/ keidys sobie kupie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - jakbys jakies pikantne szczegoly z tej pragi opisala, to bym przeczytal. mosty i starowka to mnie nie bardzo interesuje;) Turquise - zdjecie Ci wysle swoje, to bedziesz o mnie myslala. ide popracowac. tymczasem, do poznego wieczoru. ad. diet http://www.sfd.pl/ http://forum.bodyzone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz? Takie bożyszcze z Ciebie? :D Dajesz:D:D:D a ja lece na aerobik z boxem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×