Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

przytyłam okrutnie po smierci Taty....żałobę zajadałam a własciwie to zażerałam :O moja siostra próbowała jakos na mnie wpłynąc że się rozrastam ale obrażalam się i szłam jeść ..... :O dopiero jakos mnie zmobilizowała pod pretekstem ...że ona też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dietę piwną
:classic_cool: Tamarcia, masz mi zadedykowac piosenkę na karaoke:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hula-hop albo taniec brzucha, albo robienie brzuszków, a co do cycków to mnie nic nie schudły, nawet koleżanki z pracy się dziwiły, że schudłam w biodrach, udach i na brzuchu, a wciąż chodzę z cycem w przodzie:o chciały mi nawet je zważyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe o juz nie mowcie, ze takie grube jestescie :) ja to glodowka moge sie odchudzac, i tak praktycznie nic nie jem, ale nie mam tak jak ktos pisal na gorze, ze as slabo sie mu robilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie Ciii, ja ledwo co schudne, nawet jak sie nie odchudzam to razem z tym cyc w dol:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie Ciii, ja ledwo co schudne, nawet jak sie nie odchudzam to razem z tym cyc w dol:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dietę piwną
jestem, wyjeżdżam późnym wieczorem, bo nie zdążyłam na wcześniejszy autobus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzieki :) A w ciagu jakiego czasu zrzucilas te 7 kilo? Ja probowalam 1000 kalorii, i nie uwierzycie po 10 dniach nie schudlam nic.Ani grama!! No myslalam ze mnie szlag trafi. Tyle staran i meczarni a tu taka lipa! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dietę piwną
Tamarcia, mniejsza o ciichy - sylwetka ważniejsza:P Ja na diecie piwnej (tylko) schudłam 10 kilo przez 2 tyg ale troche ruchu jednak trzeba - bez tego ani rusz Kiedy wracam? Nie za prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślcie se że przez tydzień wszystko się zalatwi .... :P no i potem trzeba dbać żeby nie było efektów jo jo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam dietę piwną
Raczej druga opcja, Tamarcia. Nie wiem, naprawde nie mam pojęcia. Ale jak będe, to sie skontektuję, jeśli pozwolisz. Pesia, Ty się dziwisz, że każdy chce jak najszybciej? Przeciez bardziej motywuje nas, kiedy od razu widzimy efekty naszej "pracy".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jezeli was bardzo interesuje schudniecie, to powiem wam, ze moj brat, gruuubas nieziemski a do tego wysoki, lubial zawsze sobie podjesc, i on wlasnie mieszka daleko ode mnie, wiec widzimy sie rzadko, i przeszedl na diete, jak ja go zobaczylam po pewnym czasie to mnie zatkalo. wyglada bosko normanie, nie wiem dokladnie na czym ta dieta polegala ale wiem, ze zero weglowodanow, po prostu zero, zadnych ziemniakow ani chleba zwyklego, wiec trzeba sie poswiecic i patrzec na skladniki po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ;) cos mi sie psuje czasami i co odswiezam to, to samo mi sie wysyla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciągu 2 tyg. zrzuciłam 7 kilo, bo to jest dieta 14-dniowa ale dodatkowo chodziłam dwa-trzy razy w tyg. na basen i jeździłam jak szalona rowerem:classic_cool: wcześniej pisałam chyba ze potem już tylko dieta mniej jeść i następne 3 kilo w dół-teraz ważę tyle, ile wymagają kafeteryjne normy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkiaaa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkiaaa
A ja mam 1.63:((( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkiaaa
Na pewno nie ważysz tyle co ja:D Ja jestem słonik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×