Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja wlasnie wychodze znowu na piwoo, ale alkoholiczkaa 😭 wykolejony.. nie za krotko Ty w tej pracy byles ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nożyczki drogie, czy udało wam sie coś stworzyć z mojej dziary? bo jutro idę do studia tatoo pestka, a ty dowiedziałaś sie czegoś o palcach? podobno tam jest bardzo cieniutka skora i trzeba by ustawić maszynkę żeby wbijała się baaardzo płytko pod skore...chyba zrezygnuje z tatuazu na paluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordka.. odpowiedzialam :) dzieki za fotki oddalabym Ci te wlosy za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię makijaże, ale nie wiejskie.....:D a miałaś się pochwalić swoim, czekam na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarka! mam znow sprawe z angielskiego. Siostra chce zamowic 12 szt ubran, i chce wiedziec ile bedzie kosztowala wysylka. Czyli: dzien dobry.chcialabym zamowic u Panstwa 12 szt odziezy (?) .Ile bedzie kosztowala wysylka? Pomozesz Tamarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakraaa alez ja nie lubie takich dziewczyn frr.. badz cierpliwy :D wysle, ale dopiero jak pojde do kosmetyczki, bo takiego zwyklego to nie bede Ci wysylac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pójdziesz do kosmetyczki, znaczy przed ślubem? ja chce teraz tez zobaczyć twój makijaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, taki zwykly chcesz zobaczyc? okej, to jutro Ci wysle, tylko, ze to taki zwykly jest, nie wiem czy w ogole zauwarzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, proponuje wejsc na forum kafeterii:D jak ja kiedys potrzebowałem coś przetłumaczyć to trwało to chwilk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×