Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

tez tak kurwa mysle, za udzielnie slubu 100 zl biora, normlanie kurwa szok dobra papa :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kól :classic_cool: co wy byscie beze mnie zrobili :P :classic_cool: a ja jestem na krawedzi slaska i malopolski i na pewno znacie nazwe mojego miasta, bo KAZDY ja zna buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise ... to pewnie przejeżdzam koło Twojego domu jadąc czasem na Śląsk :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miasto sasiadujace z jaworznem znane z reklamy tv zgadujcie :classic_cool: Pestka to wpadnij kiedys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziękuję ...moze wpadnę :) wprawdzie nie przejeżdzam przez Chrzanów.... raczej stawiałam na Oświęcim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj czaicie, nie wzial ode mnie ani grosza , dziwne nie ? jak moj brat sie chajtal to wzieli 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zajebiscie, tylko kurde troche mnie to dziwi, kazal mi przyjsc po odbior tej karteczki za miesiac, to moze wtedy wezmie, jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pewnie ma zaznaczone gdzies, ze nie zaplacone i za miesiac, przy odbiorze sie dopomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo strasznie duzo biora za te sluby, jak sie dowiedizlam to bylam w kurewskim szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem nektarynki, jogurty, platki na mleku i wszystko inne co jadalne znajde w tej francuskiej lodowce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brak slow, ja wierze w Boga i no jestem wierzaca ale anty ksiadz nie czaje, jakim prawem tylko kasy biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale bez przesady, nie pamietam, zeby Jan Chrzciciel bral kase od Pana Jezusa za chrzest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na kopenhaskiej-wytrzymałam 2 tyg., chociaż w pierwszym, wieczorami robiło mi sie słabo:D ale potem organizm przyzwyczaił sie do innego odżywiania i teraz nie musze jeść wypełniaczy typu ryż, ziemniaki, chleb, wystarczą warzywa, owoce, chude drobiowe mięso i ryby:classic_cool: a z kopenhaskiej został mi nawyk picia na śniadanie kawy, potem lunch o 12 i osyatni posiłek o 18:D jak chcecie to mogę kopenhaską przesłać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wracam do pracy niestety :O i wyjatkowo nie bedzie mnie wieczorem (znowu nie wiem jak to przezyjecie), ide na podryw :classic_cool: musze wyhaczyc jakiegos francuza i ohajtac go dla obywatelstwa :classic_cool: pa 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja bym sie poodchudzala, problem w tym, ze jestem suchelec ;) ale brzuch bym troche zrzucila, kiedys mialam plasciutki i wciecie, a teraz niby tez plaski, ale juz z boczkami, i jak zaczne sie odchudzac, to reszta tez mi spadnie, razem z cyckami, a chce tlyko brzuch, wiec ja nie wiem jak to zrobic co myslicie o tej 6 weidera, czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na diecie wziąz i wciąż.... zaczęłam w styczniu w zeszłym roku.... czasem pozwalam sobie na jakies szaleństwo ale raczej rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×