Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

znaczy nałog..... ja od piatku wracam do pracy, po czterech tygodniach wolnego.... chyba was opuszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee mi tez sie nie chce grac pogadajmy o czyms innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac, to bede sie starał tu zaglądać, ale z czasem zgubię sie w predkości nowych zapodawanych tu tematów i głupio mi będzie się wtrącać.... z czasem zapomnicie mnie i dalej będziecie się nieżle bawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus, a tobie jak tam we francji? nie tęsknisz za polandem?:) tamari masz rację:) trzy po trzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se dzisiaj kupilam 2 pary butow i 2 bluzki gadamy o ciuchach? :D n ie wiem w co graja, chyba w literaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we francji mi dobrze.. tesknie za imprezami :D a tu nawet zadne lizanko sie nie trafilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja se kupilam dzisiaj 2 pary francuskich trampków:D ale takich fajnych, tu teraz takie sa mega modne, ale nie tak jak u nas, tylko tak ze tu sie juz w niczym innym nie chodzi wiecie co tu jeszcze jest modne? ALLADYNKI, takie spodnie FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus nie mow mi o lizanku, bo zaraz mam ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus, a są tam takie trampki converse? bo ja wszędzie szukam takich, chcę sobie kupić, ale nie mogę znależc sklepu takiego u nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy to obok czekolady, sexu, netu, piwa, imprez, Magdy, to moje kolejne uzaleznienie :classic_cool: 2/5 mojej wyplaty na to pojdzie:D bo reszta na szkole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci burzuje takie nosza, ale ja sie po takich drogich sklepach nie rozgladam, wiec nie wiem gdzie i po ile na allegro sa tez z converse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:) sex i piwo to jest tez moje uzaleznienie:):):):):) a magda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda to moja 2 połówka :classic_cool: zyc bez niej nie moge;) Jarek - wypchaj sie, wracaj do gry i nie przeszkadzaj 😠 albo rybki albo akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari:D ja tez wolę obejrzec kupić i wyjść.....normalnie jak facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie, wole chodzic sama ale ja to kurde wlasnie masakrycznie dlugo jestem w sklepie w new yorkerze ostatnio jak bylam, to jak ochroniarz zaczal patrzec na zegarek jak mnie widzial to sie przerazilam:D 1,5 godziny tam bylam dzisiaj tylko godzine :D i kartki wysylalam dzisiaj :classic_cool: a ja nie jestem les.. prędzej bi, ale Madzia to moja najlepsza kumpelka ;) taka wiesz, co trzyma Ci wlosy jak rzygasz po imprezie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamari, a jakiej marki ciuchy przypadają ci do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie to jestem hetero chyba a co do ciuchow to ja np nie dalabym za bluzke 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:) czyli mog się spodziewać za kilka dni pozdrowień z francji:) taka przyjaciółka jak magda to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ja jak wejde do sklepu to mnie zajebiscie trudno wyciagnac, nalogowiec jestem na maxa spodnie tez tylko markowe kupuje, buty, i kurtki, ale zdarza mi sie jakies bluzki kupic na ciuhchach, mam jeden zajebisty upatrzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ścierek ze stadionu:) czapki są fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×