Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja tez z moim bylym najlepszym czesto tego nie robilismy ,ale zcasami libilam, a fajnie jest tak 6/9 ale na boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc, tylko trzeba sie dobrze ustawic bo inaczej jest niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolalam jak on byl na mnie niz ja na nim :p dziwne ale tak wolalam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha w sumie mnie nic nie gniotlo :D ale moj tez wolal jak jestem na nim a ja wolalam odwrotnie bo wtedy moglam zlapac jego glowe, co lubie podczas minetki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turqoiuse jak wrocisz do Polski to musimy sie wybrac na jakies dupy :D my takie spragnione zawsze we dwie :p kredce to dobrze, ma meza ktrego moze miec kiedy chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekrecilam troche nick :D cholernie trudny :p zawsze kopiowalam a teraz probowalam z pamieci i nie dalo rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzik kredeczko, jak tylko sie zgadam z wykolejonym to i Ciebie wezme na publicznosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega caly czas to spiewal, co dzownil do mnie to jeczal mi do sluchawki a jak sie juz spotkalismy to non stop tylko te slowa wydobywal z siebie :D ogolnie stwierdzam, ze piosenka jest beznadziejna, absolutnie bez sensu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:D a gdzie jest srodek? :D kurde juz wypilam 3 piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze :D hehe nie wiem, bo nie wiem skad jestes :p ale stwierdzam ze wawa bylaby spox :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja to juz pijana, jeszcze nigdy sie nie napilam sama w domu, a musze wczesniej wstac, zeby zakupy porobic, jajko musze sasiadom oddac :P palic mi sie chce, ale nie chce mi sie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze soczewki wyciagnac i zeby umyc i tez mi sie nie chce isc, bo musze chyba z 50 schodw przejsca w obecnym moim stanie to ciezkie moze byc:D wawa mi nie po drodze ale moze byc jak balowac to konkretnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde w wawie mozemy poodpierdalac na maxa :D ja mam 6 h jazdy busem, ake warto by bylo :D niedlugo wybieram sie do wawy na wieczor panienski :D:P taa a on ma narzeczona a wcale sie nie pyta czy jestem zazdrosna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a nie od kurde spilam sie troche a nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×