Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Gość
frrr Ty jesteś znawcą urody kobiecej :p powiedz mi co mam zrobić z włosami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i lubię też takie koszulki z tekstami: najlepsze co mi w zyciu wyszło to włosy..... piwo to moje paliwo... pierdole, nie robię... itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nieco :D ale niezbyt drastycznie - ścinanie na jeża nie wchodzi w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr - nie znam adresu:P tylko 7 wyjatkowych osob dostalo kartki i jeden debil nawet wuefista sie nie zalapal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koszulki z takimi napisami: "I like your boyfriend.."a z tylu "and he likes me too":D "I'm too pretty to do math" :D i moja ulubiona:"Size does matter" (na cyckach) a z tylu "FOR EVERYONE!!!" :D:D:D chyba jeszcze mam jakies z napisami ale nie umiem sobie przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podam ci adres to dostanę:D? neurosa przeciez mowiłaś że żle powiedziałem,że wczesniejsza fryzura lepsza była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus, sypiesz mi angielskim, a ja ni w ząb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije heinekena, bo corona sie skonczyla a desperados moj ulubiony to juz dawno opijam burzujow :classic_cool: i oni tu nie slyszeli nawet ze corone i desperadosa sie z cytrynka pije frr - dostaniesz, ale musisz ukryc przed zona, bo ja wysylam same zboczone kartki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piatek popilam max i wrocilam rano a na 9 do pracy poszlam :o i wczoraj juz nic tez nie pilam, tylko z sokiem latalam, a dzisiaj od poczatku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus, dam ci adres i nie martw się o żonę, przyjmuje wszystko na wesoło:) wyslę ci na pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys mialam taki kryzys ze pilam dzien w dzien, nie powiem przez ile :O, troszke dluzej od Ciebie , ale kurde wtedy to juz sie przerazilam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko turkus, powiedz, ty, to która? bo nie podpisałaś się w mailu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam codziennie jak w barze pracowalam :O robilismy sobie z kucharzem drin po drinie, bo tylko my tam pracowalismy :D i kurde od tej pory mam zasade, zeby nie pic drinow z zonatymi :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, sex to ja wybralam, a Ty wybrales literaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no piwkoo to ja kocham. driny tez uwielbiam no i winko tez, kurde czyli wszystko :p ale najbardziej to tyskie gronie, a z drinow to tatanke i wodke z pepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest tatanka? ja lubie wszystko, jak leci, ale najbardziej tequile ;) i takie slodkie z amaretto albo malibu, albo blue curacao.. generalnei to ja nawet wodke lubie :D kurde wtedy to ze mnie alkoholik byl, ale rozne rzeczy sie dzieja jak sie w barze pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus:) poszedł do ciebie mój adres, nie sprzedawaj go w necie:) ja tej, z francji....:)i od laski jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja winko kocham, ale pol wytrawne i pol slodkie tylko, jak bylam mlodsza to lazilysmy z kolezankami na jabluszko z cola, ale czasyy :D mnie po wodce czystej tak napieprza, ze zawsze mowie, ze osttani raz pilam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o martini tez bardzo lubie, ale tylko bianco pozostale sa do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję tylko piwka... a jeżeli już wódeczkę, to tylko żołądkową gorzką z red bullem - rewelacja no albo gin z tonikiem - tez rewelacja neurosa, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×