Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

...Bambi westchnęła głęboko i wyprężyła ciało w orgazmicznym łuku, po czym puściła głośnego bąka, budząc tym samym niekłamany zachwyt na twarzy spoconej Kredy, łypiącej podejrzliwie znad jej obślinionego sromu. - Więcej! - Wychrypiała Kreda, po czym dała koleżance siarczystego kuksańca pod żebro. Bambi zaklęła szpetnie. - Nie płacę Ci za gadanie, ty gnuśna, zapyziała niewolnico! - po czym założyła jej podwójnego nelsona, ściskając niemiłosiernie nogi w ósemkę. AAaaa!! - Bolesny krzyk wypełnił celę, uderzając po ścianach kakofonią cierpienia zmieszanego z podnieceniem i budząc skuloną w rogu Pestkę. - Kto, kurwa śmie mi psuć drzemkę? - Słowa, ostre niczym brzytwa golarza Filipa nie wywarły wrażenia w połowie tak wielkiego, jak wielka, zaostrzona gromnica, dyndająca swobodnie przy pasie Pestki. Kreda zbladła i przybrała pozycję płodową, wsadzając odruchowo kciuk w najbardziej wyeksponowany w tym momencie otwór swojego ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskieee hostoryjki, probowalam sie doszukac romantycznosci ale nie udalo mi sie :D na dzisiaj to juz wszystko, ja zalaczam film i sie klade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie umiem tak pisać hihhihihi.... i to jeszcze na kolanie można powiedzieć:O:O ;) no i spać musze iść ...wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×