Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

pewnie i tak wychodzisz z obstawą, rzuczasz zimnym wzrokiem po zgromadzonej zewsząd gawiedzi, posyłasz im całusa i ciskasz workiem w tłum. Westchnienie ze stu piersi przenika ciemności, po czym jakaś szczęśliwa, podniecona dusza, pięknym skokiem, zakończonym efektownym saltem łapie śmieci i przy wrzasku zawiedzionych pretendentów, robiąc zgrabne uniki i rozdając kuksańce, znika w mroku. Mysle, ze nie miałbym szans :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...ona nie gotuje ;) płucze se gardło...tylko nie wiem czy samą solą czy dolała wody heheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo Wykolejony ;) zycie jest zaskakujące :D Kredka ...jak jest co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D to po wodzie z solą się lepiej czuje? ja pilam mleko z czosnkiem kiedys blee ale o dziwo pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, gorące mleko z czosnkiem.. sama nei wierzylam, ale mega pomoglo (jak bylam pierwszy raz we francji i nie mialam ubezpieczenia i nie chcialam isc do lekarza, zeby nie placic ;) ale potem przyplatala sie infekcja cipna i kolega mnie zabral i zapłacil za mnie, bo siedziec juz nie moglam z bólu :P ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dopiero po 3 latach mi sie przyznal, ze wtedy za mnie zaplacil ;) bo widzial jak sie przejmuje, i kurde, sporo zaplacil za wizyte u lekarza i za lekarstwa.. a w zeszlym roki mi zlosliwie kupil test ciazowy, bo sie nabijal, ze mi sie okres spoznia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a wczesniej mi wmowil, ze to za darmo bylo :| bo na jego ubezpieczenie sie zalapałam (ale glupia bylam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu mam przerwe :O jak juz zaczynam o infekcjach cipnych opowiadac, to se wyobrazie, jak mi sie nudzi :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciebie Kochanie .... do Ciebie :) Kredka....masz pecha...Wykolejony se polazł już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chce mi sie sikac a nie chce mi sie isc do wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, obok slabosci do butow, bielizny i ciuchow mam slabosc do bizuterii :O jezu ja mam tyle tego ze nie mam kiedy nosic, niektorych ani razu jeszcze nie zalozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne, ale neispecjalnie w moim stylu :) jedynei na bransoletkki bym sie skusila, sa sliczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie noszę nic..... żadnych kolczyków.... żadnych pierscionków... żadnych łańcuszków czy naszyjników ( oprócz zimy i golfów ;) ) ... żadnych bransoletek.... :O mama mówi żem dzik jakis jest :O:O:O ale co zrobię ze nie lubię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×