Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

a moje burzuje urzadzaja dzisiaj uroczysta kolacje kurewa :O musialam nakryc stol dla 10 osob i kazali mi klasc lyzke obok widelca, a nie obok noza, bo powiedzieli, ze we francji sie tak robi, bo sie uklada sztucce w kolejnosci podawania dań, a ze pierwsze beda moule, to lyzka ma byc obok widelca :O az mnie to w oczy razi, no ale jak mus to mus, kto bogatemu zabroni ;) i sie zastanawiam czy odwaze sie zjesc te mule :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szlag niech nogi trafi:p ważne (podobno) co w głowie:classic_cool: Turq, a może ci burżuje są wszyscy leworęczni? jadłam małże, podawane w muszlach, to znaczy próbowałam próbować i nawet cytryną skropiłam, ohyyyda, pachną jeziornym mułem:o a ze wszystkich owoców morza najlepsze są szaszłyki z krewetek pieczone na ruszcie, tylko krewetkowe ogonki trzeba wypluwać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle nie mnadaję się do eksperymentów jedzeniowych ;) łatwiej jest mi wymienić co lubię ....bo jambym zaczęła wymieniać czego nie lubię jeść .... nie wiem kiedy byłby koniec wywodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymentować, tak, podobnie jak próbować, ale potem zasiąść do jedzenia nie daję rady,jak za dużo aromatów to siadam i patrzę jak inni jedzą:) pestka, nie wiesz co tracisz, owoce morza są:classic_cool: prócz małży:o rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krab mial w sumie tylko nogi dobre zaby tez smierdzialy bagnem a kreetki sa pycha:) osmiorniczki jak guma centralnie, ale nie taka do zucia ani nie taka do skakania, ani do bzykania tylko taka... gumowata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ja wolę małże od innych owoców morza.....(jadłem jeszcze krewetki, w sumie to nie dużo, ale wolę małże od krewetek) 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małże to takie "słodkie" mięsko:) bardzo dobre, ale cięzko przechodzą przez gardło, bo to małze są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłem nad jeziorkiem, ale miło było:) i zaskrońca widziałem, ale popierdalał po plaży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko siedzisz w kącie i podsłuchujesz:) nie ładnie, nie ładnie [grozi palcem] czekam na poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, bo nie mam kogo się poradzic.... jutro na dwunastą mam przyjśc do studia na tatoo mam na ramieniu tribala, chce sobie go powiększyć i wstawić jakiś motyw, mam kilka do wyboru, nie wiem co wybrać.... po pierwsze wstawić oko po drugie pierrota, po trzecie chłopczyka z piła motorową (ewentualnie czekam na nowe pomysły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już tyle razy szedłeś do tego studia że aż nuuuda :P napisałam ze się zastanowię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo tyle razy on mnie robił w jajo.... jak długo chcesz się zastanawiać? daję ci czas dwie minuty;) i masz się zgodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mam to dziadostwo przed soba i nie wiem czy zjesc.. ide poszukac czegos do przepicia jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus, smacznego, małże są na prawdę smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małża się wślizguje przełykiem(podobno) ja raz próbowałam rozgryźć i wyplułam, tego nie da rady zjeść, serio:o nie wiedziałam, że zaskrońce popierdalają po plaży:D myślałam, że po lesie idę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetki?! bleee:( pestka, dwie minuty, już mineły sto lat temu:( mam ochotę na małze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D:D:D przestańcie gadać o tym świństwie bo będę rzygać :O:O:O:O:O Frr.... kiedy ? już minęły ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje:D:D:D przepijam cola light haha:D:D nie no nawet niezle, oprocz srodka tego w srodku.. tego co wyglada jak genitalia muszli :O takie twardawe jest i ciagnie sie :O krab byl lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale iecie co, nawet te zaby bym zjadla, ale slimakow nigdy!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie jadlam nigdy sushi, ale uwielbiam surowego lososia, wiec pewnie by mi smakowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×