Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

ja nie jem w ogole wieprzowiny i wolowiny, bo nie lubie :O tylko drób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to żabki bym spróbował, małże na pradwe sa dobre.... ale kreda? jak to? wegetarianka jestes czy jak? polski schabowy, albo tatar...no rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybę surową to bym może i spróbował, ale czy bym zjadł do końca? wątpię....ryba śmierdzi śledziami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe, pierdolisz..... poważnie? podobno ryba fubu jest toksyczna i trzeba wyrazić zgodę na jedzenie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreda, ja bym chętnie ciebie zjadł, szczególnie jak jestes w czerni....:) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde frrr naprawde dobre te mule, tylko niektore maja to w srodku takie twarde i galaretowate ze mam odruchy wymiotne :O nie dam rady tego przelknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś Ty jeszcze Tamarko słuchała ..... pomyśl...jakbys wczoraj poszła do lekarza to już na pewno czułabyś się lepiej . Dzisiaj też nie poszłaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre, ale nie myśl że to ślimaki.....myśl, że to spaghetti;) ale spróbuj, na prawde pychota jeszcze chciałbym spróbować raka... a murzyni w jakimś plemieniu przeżuwają najpierw jakieś coś, a potem wypluwają to do jakiejś wielkiej michy, a potem to jest napój...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nożyce:D kiedyś widziałem nakrecony film ukrytą kamerą, że niby ktoś komuś serwuje fubu, ale ten ktoś był podstawiony i że niby coś mu się dzieje i że karetka go bierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, to rak to nie to samo co krab? :D:D:D generalnei stwierdzam, ze mule sa dobre male osmiorniczki niedobre (duzej nei jadlam) krewetki pycha krab calkiem niezly zaby nie wiem bo ich odor mnie powstrzymal generalnei to wszystko zajezdza morzem bagnem i glonami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak piwo stoi przez kilka godzin na słońcu? no trzeba je wypić żeby się nie zmarnowało, taki miałem przypadek dzisiaj..... oczywiście bleeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuuj nie wypilabym piwa ktore stalo na sloncu! :O ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdziele, burzuje spiewaja, pijoki jedne hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusik, proponuję dołączyć do załogi:D będzie wesoło:D czarna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no siki, siki.....po którymś piwie to nie czujesz juz smaku......, nawet volta wypijesz, czy artura, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe:) próbowaliście jeszcze cos stworzyć z mojego tribala? kurde, jak ja się martwię, żeby dobrze mi zrobił tatuaż... wiem, wiem.wiem....ja znowu o tatuażu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nie wypilabym piwa z biedronki, tego w plastikowej butelce 1,5 l po oranzadzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie gardzę żadnym alkoholem....no, chyba że jestem jeszcze trzeźwy....ale nawet kurwa po pijanemu nie ruszyłem żadnego johny walkera, czy innej whiskey.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×