Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

nie obraz sie ale ide spac, nie zmrozylem oczu od 48h, nie liczac tych rzadkich chwil kiedy zasypialem za kierownicą :P od wczoraj nastukalem 1500km i chyba tylko jakas fajna, przynajmniej połnaga fotka, moglaby odsunac widmo (uwaga) łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspanym glosem znad kawy, chce tylko oznajmic, iż żyję 🖐️ łał, dzisiaj sie nic nie zacina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ktoś się odezwał 😡 :D:D:D jadę do pracy za ...chwilę jakąś malutką 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a co do nk, to wiem, ze podalam dane, i jak podalam akademie ekonomiczna to sie kapłam, ze mozna mnie latwo znalezc :O ale trudno, poukrywalam wszystko ;) zreszta, co za roznica czy ktos wie jak sie nazywam i gdzie mieszkam nie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jakby moi znajomi (nie ci najblizsi) zoibaczyli co ja tu wypisuje, to by szoku doznali hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jakby moja mama zobaczyla, ze molestuje jarka o sex:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jakby ktokolwiek zobaczyl, ze molestuje jarka o sex :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizys, od rana mi chodzi po glowie jakies disco polo \"kiedys cud sie zdarzy, kiedy zobaczysz usmiech na mej twarzy\" czy jakos tak :O nie wiem skad mi sie to wzielo, bo na imprezie ostatni raz bylam z miesiac temu, a na kompie tego nei mam :O a przed chwila nauczylam opiekunke mowic \"kurwa\" :classic_cool: zna juz 2 slowa \"na zdrowie\" i \"kurwa\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziękuję 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 szkoda ze nie znałam Cię wcześniej ;) ale lepiej późno niż wcale :D Super Nożyczki z Ciebie :D:D Papierowe w dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam. Tak jak antycypowała kreda - poczta aż pęka z nadmiaru maili, tylko, niestety nienawidze reklam :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można zapomnieć o członie i zostawić w domu ? :D Nożyczki ... to była opinia za całokształt a nie tylko za spełnienie ble ble ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze :D dziękuję :D staram się pilnować :D ale czasem jakby mnie poniosło ...... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoje co ? :P Kredka :D jestem :D:D czesc ... wszystkim którzy przyleźli teraz... :) Tamarka ...do lekarza marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×