Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Bruszka , cos Ci powiem! Jak ja czytam teksty w stylu ze Jarek kogos tam poobrazal, i ze to napewno dlatego bo jest zakomplesiony i przegral zycie, to mi sie rzygac chce . ( czy zygac ? ) Co to w ogole za argument?! Ludzie zadowoleni z zycia i majacy olej w glowie i materialnie ustawieni, tez bywaja wredni. Co ma jedno do drugiego. Kuzwa, co Ty myslisz ze jak walniesz taka wiazke, to on do psychologa poleci albo zacznie sam kombinowac? Ja pierdziule, omijaj go jak Cie wkurwia.A poza tym , poki co , to on tu , na tym topie jest u siebie. Wiec odbij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, no wlasnie jak zaczeli mi leciec z nazwiskiem i miastem to sie wkurzylam juz centralnie i dalam na redakcje do skasowania.. musialam se nk usunac :/ niby wiesz, mam w dupie, czy ktos wie jak sie nazywam czy nie i gdzie mieszkam, ale jak napisza do moich znajomych i powiedza jakie ja tu glupoty wypisuje to sie chyba zalamie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - chcesz wwaniliowego slima na wkurwienie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ludzie ;) Tamarka już poszla ? :( jaka szkoda... mam nadzieję że była u lekarza pisała coś ? jestem kurna taka zmęczona :O położyłam się spać o 2.30 a obudziłam o 5.30 KURWAAAAAA myślałam że mnie szlag trafi 😡 chyba za chwilę padnę :O PS . Jutro jestem jeszcze :) ale w ciągu dnia zaglądnę .... o ile ktoś będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu chyba ze 3 topiki z tej radosci zalozyli :O masakra.. Czarna - ino nie w dzieciach 😭 w ciuchach, plis, w ciuchach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całujecie się ? :O jadę na wakacje :) nad morze ;) ja pierdziu .... chyba będę miała orgazm jak tam już dotrę :D a w sobotę skaczę na weselu.... z paczką ludzi z pracy :D bedzie niezła jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na weselu bedzie zajebiście.... :D idzie nas cała paczka.... ;) zawsze jak razem gdzieś idziemy to jest zabawa na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - a u Ciebie co tam nowego? ;) Jarek - Psychiczna Maniakalna Schizofrenia masz, masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×