Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

jest Brunet... ? Pewnie nie ma.... :P ja nie pytałam Cię czy Ci się podoba moje oko.... pytałam czy ci się podoba ten pomysł.... a to raczej nie to samo. :P PS. szczery jestes to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja jeszcze jutro Was odwiedzę i będziecie mieć święty spokój ;) jadę do pracy ;) mam nadzieję że nie nawiedzi mnie kryzys i nie zasnę na biurku na przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredko jak zobaczylam jak Ty za mna w nocy tesknilas to az mnie serce zakulo :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJĘ ale nie wydaje mi się że będzie mi to kiedykolwiek potrzebne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam! nozyczki - ja tu wiecej nie przyjade, co roku gdzies jezdzilam, i przyznaje, z etu chyba bylo najlepiej, ale nie chce mi sie juz nigdzie jezdzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi wlasnie Windsor opowiada po raz setny, jak budowali dom.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podali moje dane :O ten link co podawalam frr, bo jakas laska rozpoznala mnie po oku na nk :O i sie okazalo, ze sie umawiala z chlopakiem, ktory umawiac chcial sie ze mna z mojego osiedla. i ktos mnie znalazl i zaczal co chwila zakladac topiki z tym jak sie nazywam i gdzie mieszkam :O juz skasowali je wszystkie, ale wkurwilam sie jak nie wiem co, nawet konto na nk skasowalam :O łajzy jedne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek, czytajac niektore Twoje posty na kafe twierdzam, ze brakuje ci piatek klepki :O obrazasz ludzi, drwisz z nich, zachowujesz sie jak don jouan, a realu pewnie ejstes zakompleksionym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, z dlugosci fiuta to Ty akurat tajemnicy nei robisz :D kurde, ale mowie Wam.. jak sie żarlismy.. az 2 fajki wypalilam z tej wscieklosci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise , rzeczywiscie swinstwo! nie dziwie sie ze Cie wkurwili :O Bruszka, nastepna co chce Jarka uswiadamiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, juz widze jak Jarek wchodzi do Reala, zakłopotanym wzrokiem omiata półki i półgłosem, zakrywając twarz przed pasztetami w kolejce za nim, prosi przy kasie o paczke kondomow xxl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek, z nami juz dawno koniec :O zapomniales, ze kazalam Ci spierdalac? :O a palę tylko Slimy waniliowe, a potem umieram pół dnia buahahaha :D ale przynajmniej sie zaciagam :classic_cool: doszlam do wprawy, palac fajke na miesiac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i vice versa :D czarno biala wk.... mnie poobrazal ludzi na innych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise , nastepnym razem, w TAKIM przypadku , w ogole nie wdawaj sie w dyskusje, tylko napisz do Nozyczek. Jak bedziesz sie wyklocac na takim topie z Twoimi danymi, to po pierwsze podniesiesz sobie cisnienie, a po drugie sprawisz radoche autorowi tego topa, i zachecisz do zakladania nastepnych. Swoja droga , jestem pewna ze ktos kto tutaj na codzien pisuje, zaklada potem na pomaranczowo topy i probuje dogryzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×