Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

dzień dobry . Chciałam powiedzieć że........................ piszcie na tym topiku ....bo jak wrócę to żebym nie musiała Was szukac po topikach ;) PS. Już nigdy nie odezwę sie do Jarka :O 😡 nikt mi nie będzie ubliżał. Wiem że jemu to zwisa.... ale chciałam żeby wszystko było jasne. Żegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jeszcze pracuję :) jutro się bawię :) jadę w niedzielę :) wieczorem idę na flaszeczkę do przyjaciół :) bo oczywiście usłyszałam wczoraj że już całkiem zapomnieliśmy o nich :) może ktoś zaglądnie w ciągu dnia na topik :) wieczorem już nie bedę bo nie mam czasu :D:D:D Dlaczego spałaś tylko 1.5 godz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamarko Kochanie.... to wszystko prze to zwlekanie :O choroba się rozwija cały czas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba transportu kolejowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego słowa bym użyła chcąć ciebie określić .... nie zrobi to na tobie żadnego wrażenia. Poza tym nie będę się zniżać do twojego poziomu. żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troche lipa, to znaczy nie bezposrednio u mnie ale u bliskiej mi osoby i dlatego nie wchodzilam, bo praktycznie mnie nie bylo w domu czarna.. na lezacym bylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dwie noce spalam u mojej przyjaciolki, zrobila test i wyszedl jej pozytywny, jest zalamana, placze, non stop, modli sie i ciagle ma nadzieje, ze to jednak pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja jej mowilam, ze u wielu dziewczyn jest takie cos ze poronia i nawet o tym nie wiedza, tyle, ze ona mysli, ze test sie pomylil, zalamana jest, ja sie ciesze a ta sie drze caly czas i placze, dogadac sie z nia nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredka no ale jak myslisz jezeli wyszly dwie kreski to chyba 100% ze ciaza nie ?od dwoch dni tylko tym zyje i non stop mysle, znamy sie od kolyski, ona jest taka chudziutka, niska, az nie pasuje do niej ciaza, tym bardziej ze w tym roku dostala sie na swoje studia wymarzone i teraz jest zalamana, tyle kasy wbulila na nie a chyba bedzie musiala zrezygnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie weim czemu, mowi ze nie chce zadnego dziecka, wpadka ale z gosciem jest od 5 lat, tyle, ze pare dni temu zawiozlysmy go do gliwic i pojechal do holandii :o zawsze mowila, ze chce byc mloda mama, szybko urodzic a teraz zalamana i to maxymalnie kto sie o mnie pytal ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na lezacym. Ja tez za solarium nie przepadam, ale za bardzo wyroznialam sie w tlumie:) jeszcze ze dwa razy i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×