Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

🖐️ ten film o samospaleniu nie lecial w telewizji, tylko mam go na plycie - lubimy z mezem tego typu ciekawostki, wiec wykupilismy chyba wszystkie mozliwe plyty prawda czy fikcja national geographic :P cos mi sie stalo z moja dolna prawa osemka :o mam wszystkie cztery (jak pech to pech :( ), ale tylko ta mi daje do wiwatu :o obawiam sie, ze bede musiala jeszcze dzis jechac do chirurga szczekowego, bo praktycznie nie jestem w stanie mowic, tak boli i takie spuchniete :o dobrze, ze pisac moge :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nozyczki - ale ja chirurga szczekowego potrzebuje 😭 a nie chce isc do takiego z pogotowia, bo to sie nigdy dobrze nie konczy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do dwoch, to sobie wyjechali na ten dlugi weekend :o nie mam wyjscia, musze sie nafaszerowac lekami i jakos wytrzymac do poniedzialku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) jak tam u Was? czy ja już wspominałam, że nie cierpię burzy??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mala mi.. nawet nie pytaj co sie u mnie dzialo.. ja nie wiem ile mam tych fobi, chyba bym nie zliczyla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi a skąd jesteś?? u mnie przeszły 3 w ciągu 4h... jak przyjdzie 4, to się wk***wię, upiję i pójdę spać... co za porąbana pogoda... a wszystko byłoby ok, gdyby nie mój panicznie bojący się burzy owczarek niemiecki, który cały czas siedział mi na kolanach..... :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi.. sorki, ale zapomnialam, ze pisalam tu i sobie poszlam, jestem z Lubelskiego, w nocy mialam taka burze, ze siedzialam zaplakana pod koldra, bylam pewna, ze to koniec swiata, takiego czegos jeszcze nie przezylam .. :D:D 🖐️ kredka ja dopiero wrocilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe juz nie, juz nawet zostalam poproszona o bycie druhna :D lista gosci tez juz prawie w komplecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×