Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

to jak mamy zmieniać to na jaki.? ja bym nie zjadła takiej larwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frr sie zawsze wydziera jak widzi kogoś nowego, lub jak coś się mu uwmyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zmieńmy temat na cycki...... ja bardzo lubię jędrne, niekoniecznie duże, (chociaż jak są duże to git), no i lubie duże sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z Was tez tak ma, ze wyjada z paczki z paluszkami najpierw takie zlaczone ze soba ? bo sie zaczynam zastanawiac, czy aby na pewno jestem normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam... nie przejmuj się. pewnie obie jesteśmy nienormalne.... a jak jeszcz precelki to też je obgryzasz dookoła, a dopiero na końcu zjadasz miejsce połączenia? frrr o cyckach wolę się nie wypowiadać :D a tak w ogóle fajna fotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zauważyłam takiego czegoś z paluszkami. ale uwielbiam galaretke jeść z torebki:) taki proszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi - precelkow nie jem, ale z paluszkami to robie jeszcze tak, ze jak juz wyjem te podwojne to z tych pojedynczych zjadam najpierw tylko gore :D i sobie wtedy mysle, ze to wyglada jak zapiekanka. chyba jednak jestem nienormalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi, a twoja nie fajna....oczy masz zamknięte.... a czemu o cyckach nie? ja o cyckach bardzo lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypływa cała zawartość i rozpływa się w ustach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tych najtłustszych:P czy jak się to pisze. zjedliście kiedyś dżdżownice bo mój kolega zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem, że jak są duże to git! więc chcę zobaczyć rowek złośliwej(rowek między piersiami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr zawsze mi się zamykają, jak się uśmiecham.... mam szukać jakiejś z oczami?? taaa... a najlepsza jest ta wytryskująca zawartość, jak się je soute zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×