Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

chlopie wez bo mnie zaraz zemdli. jak nie koty, to kwiatuszki i serduszka.. jak chcecie zebym sobie poszedl to powiedzcie. ale ja zadnych kotów nie puszczałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Mieszko.... jakby Ci to powiedzieć.... a nie urazić oczywiście :):):) jesteś jakby...... trochę zbyt miękko słodki :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczko nie czuje sie urazony skad taki pomysł :) tylko nie rozumnie tych skażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz....nie wiem jak bardzo rozległa jest Twoja wrażliwość ;) w związku z tym wolałam się ubezpieczyć ;) w każdym razie jestes za słodki trochę .... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze zawsze sie zabezpieczasz ;) madra dziewczynka to jest wazne ;) moze i jestem słodki ale i tez kwasny potrafie byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem R dlaczego Ci przeszkadza że Mieszko pisze Pestunio :P mnie się nawet podoba ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah :) Mieszko.... ja wiem że Twoje myśli zboczyły troszkę jakoś.... ale wracaj wracaj :D bo ja napisałam UBEZPIECZYĆ .... :P a nie zabezpieczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestunio dobrze to sie ubezpiecz ale wybierz metode najlepsza ;) A pozatym ja pisałem kiedys........... a zreszta nie wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie, że mieszko to baba w przebraniu chłopa:P nie wierze, że są tacy faceci, szczerze mówiąc byłaby to pewnego rodzaju porażka dla Waszego \"gatunku\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co pisałeś możesz znowu napisać takie fiku miku ;) na jednym topiku ale lepiej zebys nie wiedziala :) na pewno Bys nie uwierzyła ze to ja. ja mam wrażenie, że mieszko to baba w przebraniu chłopa nie wierze, że są tacy faceci, szczerze mówiąc byłaby to pewnego rodzaju porażka dla Waszego "gatunku" bardzo Cibie lubie Agusiu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie, że mieszko to baba w przebraniu chłopa :D i z Fantazja Jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zbyt miły a na kafe krąży plotka że ja jestem zbyt miły ale ty mnie przebijasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cremiku to w plotki wiezysz :) no rozumnie baby ale Ty :P wczesniej dos perwersyjne pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu siedzisz na kafe w sobote ???? nie czas na impreze ?? wlasnie Cremiku czemu siedzisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×