Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

Czesc ludzie :) co u was? ja sobie wlasnie kupilam segregatory w tesco, i klej, i karteczki, i pisaki i wklady i kurde tak sobie pomyslalam, ze chyba sie starzeje, sobota wieczor a ja zamiast sie bawic, to bawie sie segregatorami :O 😭 a tak poza tym to znowu mnie wyjebali z domu :Okueerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frrr tak powiedz Pestuni :) moze nie zrobi Jej sie mokro ;) ale chociaz wilgotno ;) Każdą Chwile chce wykorzystać, zatrzymać Ciebie... Pragnę...czuć dotyk, oddech, smak Twoich ust... Być przy Tobie, poczuć ciepło Twojego ciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ile tu nowych twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle za niewinnosc:D:D:D standardowo, za : 1 - balagan w pokoju 2 - ze siki krolika smierdza 3 - ze studiow nie skonczylam 4 - i to jest uwaga najlepsze - ze sie puszczam :D:D:D ale spoko, przyzwyczailam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkus - hahahahaha deko - juz wrocilem. pijemy u mnie. nie ma swiatla. na szczescie jest prad w kontaktach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smierdza, bo sika :| nawet jak mu codziennie zmieniam trociny to i tak smierdza, bo sika że tak powiem na bieżąco :O ale to nie chodzi o siki czy o balagan tylko o to, ze moi rodzice maja nie po kolei w glowie i sie musza wyzyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkus - zmien mu sciolke to nie bedzie smierdzialo, bo trociny to tak nie bardzo chlona siki krolika, lepsza jest bawelna albo taki granulat dla kotow brunet - zaprosiles do siebie dziewczyne i siedzisz na kafe ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak niestety jest :O wiedza o tym wszyscy moi znajomi i byli faceci, bo widzieli to na wlasne oczy :O moi rodzice sa nastawieni na niszczenie wlasnych dzieci - to sa slowa psychologa, do ktorego kiedys poszlam bo juz nie wiedzialam czy to ja jestem nienormalna czy oni :O zycie tutaj nie polega na zyciu, tylko na przetrwaniu, na szczescie byc moze za miesiac sie wyprowadzam (bede wynajmowac mieszkanie z przyjaciomi) sorry, musialam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszko.... nacpałes się ? nie pale :) mieszko - chcesz zebym sie udlawila kanapka ? Ty to masz te teksty nie rozumnie jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ...bardzo.... nie wiem jak to jest :( ale wiem jak jest człowiekowi źle .................................. rozmysliłam się . Nic nie napiszę. Sorki Turkuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zależy jak przedstawiłaś sprawę psychologowi... przecież wiadomo że rodzice są jak nietoperze ale dobrze ich mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety.. gdzie ja napisalem ze zaprosilem dziewczyne? napisalem ze ide po zone i wkleilem link do piosenki RR - Whisky moja zona. :D kapiszi? czy ma byc bisik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×