Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

wystarczy ze czytam twoje wypowiedzi i widze lapki ktorymi machasz. ciebie jakos toleruje. jestes sobie nieszkodliwy i tyle. ale ten/ta mieszko to pochwa jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R.... (imigrant27@znajomi.pl) c*pka i pi**a sa cenzurowane jakbym Ci wysłal linka co kiedys pisałem to zwatpił bys nawet nie wiem czy potrafiłbys tak pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ? ja już sobie posiedziałam..... ;) troszkę wypiłam ;) dziecko koleżanki pobawiłam ;) fajnie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest okres na picie... I czas na ćpanie.. Na imprezy i balety... Na chwile zadumy... I bez graniczne kochanie.. Na dni bez troski.. I długie spanie... Lecz koncu przychodzi moment .. na umieranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszko - mam wrazenie, ze po prostu sobie jaja robisz. hccialem Cie sprowokowac, nazywajac pochwa. deko - pochwa jest oblesna i wulgarna. ja ja bardzo lubie;) nie slyszalas wyrazen meska cipa, dupa/pizda nie facet? pestka - tak, przesadzilem. prowokowalem. mnie kiedys tez prowokowano podszywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszko - mam wrazenie, ze po prostu sobie jaja robisz. hccialem Cie sprowokowac, nazywajac pochwa. mnie nie mozna sprowokowac ja sie nie obrazam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, ale to że słyszałam nie znaczy że mi się to podoba :) to, że ktoś tak mówi, to jego sprawa, ale ja tak nie mówie i nie specjalnie lubie jak ktoś w mojej obecności się tak wyraża, oczywiście podobny stosunek mam do wulgarnych słów. Też słyszałam, ale mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszko - pozyjemy, zobaczymy;) deko - masz jakies plytki LP na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×