Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chorzowianka222

SZUKAM PRACY NA 1,5 MIESIACA NA SLASKU-CHCE ZAROBIC 2TYS! BYLAM WSZEDZIE I NIC!!

Polecane posty

Gość Chorzowianka222

Chorzowianka222 Jestem swiezo po studiach. Obrona na 5. Szukalam pracy w katowicach, chorzowie, wszedzie praca jest ALE za 3 zl, za 4 zl na godzine. dla mnie to ZA MALO. Chcialabym dorobic UCZCIWIE 2 tys w poltorej miesiaca. jakies podejrzane agencje odpadaja!!!!!! Na takie "atrakcje" nawet nie odpowiadam. Czy ktos sie orientuje,czy jest to mozliwe? Chodzi mi tylko o poltorej miesiaca, z przyczyn osobistych. Podaje emaila, jesli ktos ma chcec zatrudnic pania do opieki nad dzieckiem (ukonczylam studia pedagogiczne), badz sprzatanie tez to nie jest problem. APARTAMENTX@INTERIA.PL Chcialam dodac, iz ma to byc na terenie slaska! najlepiej Gliwice-Zabrze-Ruda Slaska-Chorzow-Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianka222
Kochani ! Jesli zauwazycie ciekawa oferte gdzies w miescie- dajcie znac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianka222
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w agencji towarzyskiej szukała
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianka222
bez takich:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle nie Intway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem bo robiłam
W agencji towarzyskiej we Wrocławiu jest wolny etat. 120 zł od numerku klasycznego + 20 zł za wzięcie do buzi ale w kondomie. Do tego ubezpieczenie i zus. W skali miesiąca można wyjść spokojnie z 3000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche dziwnie, ze od swojej pierwszej pracy wymagasz juz wyzszej pensji, i to szukajac pracy tylko na 1,5 miesiaca. Na 1,5 miesiaca to Cie chyba nikt nie zatrudni, a na pewno nie na powazne stanowisko, gdzie placa kokosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam restauracje w Sosnowcu (pracowalam tam) 4zl/h placa, interesuje Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianka222
Mnie interesuje minimum 8 zł na godzinę netto. W agencji towarzyskiej mogę pracować ale za 5000 zł nie mniej. Chciałabym być księgową albo asystentką prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe--------------------------
"W agencji towarzyskiej mogę pracować ale za 5000 zł nie mniej" dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe--------------------------
ale serio jest jeszcze taka praca za 3zl ???????? w McDonalds placa chyba ok 11zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhfgdg
Studentów dziennych też nie chcą przyjmować. Ja dostalam propozycje 14zl brutto na kasie ale odrzucilam bo haówka nie z tej ziemi. Nastepnego dnia odeszłam. Juz wole w biurze 1000zl zarobic niz tak harowac. W dodatku zawsze mozna sie czegoś nauczyć. Na razie to tylko na wlasne potrzeby robie wiec jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harowa na kasie? w supermarkecie? no cos TY , pracowalam i to jedna z najlzejszych prac, nawet roznoszenie ulotek bylo baRDZIEJ męczace :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhfgdg
Pracowalam juz w jednym sklepie i tam to byla bajka do tego co zobaczylam wczoraj. Masz 15 min przerwy, lewdo zdązysz do toalety poleciec i juz musisz wracać. Nie ma nawet sekundy przerwy, ludzi masa... kolejka nigdy sie nie konczy. Kasa jest wsunieta w sciane , nie mozna nawet sie ruszyć,rozprostować. Ostatecznie to kregoslup do tej pory mnie boli. Nie ma taśmy, towary trzeba ręcznie przekladać. Kasa jest na koniec rozliczana w pamięci na karteczce :D ...nie za takie cos to ja dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorzowianka222
Podnosze. Ja wiele razy bylam kelnerka podczas studiow, wiec ta tematyka nie jest mi obca. Szukam czegos dorywczego, nie na stale. Niekoniecznie w mojej branzy. Moge porobic do poczatku wrzesnia. A za 3 zlote pracowalam .Jako kelnerka na rynku w Krakowie wlasnie, bo pracodawcy wychodza z zalozenia, ze sa wysokie napiwki, co jest bajka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooouuuuuip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwwwwwwwa
księgowa albo asystentka prezesa po pedagogice?ale wymyśliłaś.To nie te czasy,że po studiach dostaje się każdą wymarzoną pracę.Na te stanowiska nie masz raczej szans.A na pewno nie na księgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
a chcesz 2000 zł netto czy brutto?? i jakie masz doswiadczenie, jakie umiejetnosci???? znasz jezyk, umiesz obługiwac ms office i inne programy?? bo smiac mi sie chce jak czytam jakie tematy? chcesz byc asystentka prezesa, a doswiadczenie masz kelnerki??wogóle z czym ty do ludzi, myslisz ze kazdy zacznie ci tu sypac oferty? ja szukałam 3 miesiace, znam jezyk, studia, 3letnie doswiadczenie w pracy i nie było łatwo. a tu taka szmulka krzyczy 2000 zł bo obrona na 5! hehe ok rozumiem ze nie chcesz pracowac za grosze, nikt nie chce, ale nie licz ze bedziesz odrazu menadżerem! a i na asystentkę przesa to trzeba przynajmiej znać biegle języki i miec prawko - i to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
aha no i na księgową to trzeba miec znajomosc księgowości, jesli takie stdia kończyłas to raczej poblemów nie powinnas miec, bo teraz duzo ofert dla księgowych. ale jak skonczyłas pedagogikę i chcesz byc księgową to radzę się...obudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×