Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona oplatami

Zatanawiam sie nad zostaniem ekskluzywna dziwka.

Polecane posty

Gość wkurwiona oplatami
No dobra, widze ze mnie tu nikt nie chce, Ja chcialam tak ogolnie o zyciu porozmawiac. Trudno. Chyba pojde na forum z arabami, tam prznajmniej mnie przyjma z ochota. Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurwiona , ale wiesz ze czlowiek z klasa NIGDY nie zniza sie do pewnego poziomu? Ehhh , zostan sobie ta dziwka, ale obawiam sie ze na nic Twoje poswiecenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
I wiecie co na zakonczenie. Ide na forum z arabami, bo moi "bracia" mnie ie rozumieja. I doprowadzi to do reakcji lancuchowej. Czyli poznam araba, zobacze araba, arab mnie zbajeruje, arab zacznie ostrzyc swoje arabskie pracie na mnie , arab mnie wyrucha, i arab rozpowie swoim braciom arabom , ze polki to szmaty, a zrobie to Wam na zlosc. A taka zla fama to sie roznosi jak tyfus albo cholera. wow ale ja jestem zabawna, do tego piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia pieknotka
Nie, ona jest zajebista!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animalllllllllllsssssss
heh kazda lubi bezowe czlonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy sie twoi, zdaniem wygrać życie=mieć żakiet od Chanel?To faktycznie przegrałaś:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexblond
sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
Ekskluzywne od szmacianych różnią się nie wyglądem tylko intelektem. Nie widziałem autorki, a już widzę, że nie ma szans na realizację swojego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×