Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona oplatami

Zatanawiam sie nad zostaniem ekskluzywna dziwka.

Polecane posty

Gość wkurwiona oplatami
no ale sorry ludzie, jezeli tyle kobiet to robi. A to przeciez ja bylam ta , ktora od dziecka byla amoralna, nie marzyla o milosci i nienawidziala dzieci. A te kobiety , ktore to robia maja wiecej skrupulow odemnie i pewnie wyrzuty sumienia, ktore u mnie nie mialyby miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
Dobra nie bede zanudzac, glosujcie tutaj co powinnam zrobic, ja przeczytam i od tego bedzie zalezec moja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał trollowy
Zagraniczna sekretarka spod Zduńskiej Woli, ze słomą na dachu i neostradą od soboty :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujcie się ludzie. Nie warto. Stare rosyjskie powiedzenie mówi (przytaczam fonetycznie(: eta nie zawod, eta charaktir. Po co przemawiać komuś do rozumu. Przecież ma własną hierarchię to raz (jaka moralnosć, jaka godność -mena? :] ) i tak na prawdę to już postanowiła. Tylko tracicie nerwy gadając jak chłop do obrazu i to jeszcze w obcym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florek, nie mów o wulgaryzmach skoro nawet autorka tego tematu ma wulgaryzm w nicku. wkurwiona opłatami to po co się jeszcze zastanawiasz? dalej, stawaj ma ulicy, albo daj ogłoszenie, będą przychodzić starzy, grubi, obleśni i spoceni biznesmeni, nałykają się wiagry i będą się posuwać. noc, w noc a może i dzień w dzień. ale KUPISZ SOBIE PERFUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
taaa "godol chlop do obrazu a obraz ani razu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florek! Wez Ty chlopie przestan z tym "uszanujcie czyjs wybor " . Moze jeszcze zlapmy sie za raczki, i przekazmy jej pozytywna energie , zeby sily do "pracy" miala ? :P) My tu nie mowimy o tym ze kolezanka chce isc studiowac polonistyke a mamusia z tatusiem namawiaja na informatyke.My tu nawet nie mowimy o tym czy autorka ma isc sie puszcza czy dalej glodem przymierac.Taki tepy jestes , czy chcesz ja bzyknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno biała nie zbawisz jej, sorry. Jeśli powstała jej TAKA myśl z TAKICH powodów to wyobrażasz sobie JAKIMIKOLWIEK metodami ją przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiona opłatami - przeczytałam twój post, w którym piszesz, że mamy głosować co masz zrobić i od tego będzie zależeć twoja decyzja. czytając ten post zrozumiałam że jesteś w wieku około 12-16 lat, nudzi ci się i wypisujesz pierdoły. bo chyba takich kobiet jaką przedsyawiłaś nie ma na świecie. a jeśli są to nie pieprzą o swoich chorych planach na forach dyskusujnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurwiona Opłatami, jeżeli uważasz że warto spróbować prostytucji, to spróbuj. Pamiętaj jednak aby twoi klienci zawsze używali prezerwatyw. Dla twojego bezpieczeństwa. I wywinduj żądaną stawkę tak wysoko jak się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualnie wiem ze jej nie zbawie.Nawet nie chce , jeden Zbawca juz byl :) Mnie nie przeraza to ze ona chce byc dziwka, mnie przeraza ten powod.To chyba w tym przypadku nie jest kwestia charakteru.Kurewskiego charakteru.Gdyby ona tu napisala, ze chce tak pracowac , bo lubi te klocki, to wrocilabym na strone glowna.Ja nie myslalam ze na kaffe jeszcze cos az tak moze mnie zaskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ottto
Dawaj dziewczyno majtki w gore i do roboty ,i zycze abys w lustrze zawsze widziala ta sama twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
oj - mena mylisz sie sa takie, i maja powyzej 25 lat. Ja wchodze na to forum ,bo jezeli zaczne wchodzic na fora niepolskojezyczne to moge zaraz poznac araba. A wtedy przyniose jeszcze wiekszy wstyd, ktory kiedys ujrzy swiatlo dzienne. Ja po prostu unikam pokus hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzsama
jakos malo wiarygodne to mi sie wydaje... pracuje pani jako sekretarka z znanej firmie (malo wiarygodne), szuka tutaj porady? serial nie pokazuje rzeczywistosci, sprawdz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiona opłatami - ????????? ale mi nie chodzi że to polskie forum a nie inne. sam fakt, że piszesz o takich rzeczach na forum (mi by było conajmniej wstyd samej siebie) to na dodatek chcesz żeby obcy ci ludzie, użytkownicy forum GłOSOWALI czy masz zostać dziwką czy nie i od tego "będzie zależeć twoja decyzja". czy to jest NORMALNE???? czy tak zachowuje się osoba DOROSłA? daruj sobie i idź spać bo chyba za wcześnie wstałaś jak na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
a wydaje sie Pani cos, sekretarki zarabiaja stosunkowo bardzo malo. i sa tylko od dogadzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ottto
Mena -zostaw - "nie ma poziomu nie ma rozmowy" nie potrzebnie sie denerwujesz:), pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama się plątasz w tym co piszesz... daruj sobie tą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
Nie mam wakacji ale mam urlop, i wrocilam wlasnie z imprezy dlatego tak glupio pormuluje pytania, i moze sie zbyt spouchwalam , ale czytam to forum od dawna, wiec sobie na to pozwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiona opłatami OCZYWIśCIE!!! a ty jesteś sama w domu, dorwałaś się do komputera i w ramach masturbacji udajesz przyszłą dziwkę... na żadne półkolonie cie rodzice nie zapisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mnie też przeraża powód, ale nie zaskakuje. Na świecie są cuuuda i cudaki. Nie psujcie sobie ludzie humoru, nie szargajcie nerwów. Zapewne to jest kolejna podpucha (mamy końcu wakacje, gimnazjum się nudzi). A nawet jeśli nie chyba wystarczy napisać raz i jak nie skutkuje (bo nie skutkuje) dać sobie spokój. Za nerwy nikt Wam życia nie ooda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cos wie
aaaa ciekawe moja droga jak zostaniesz elskluzywna dziwka ??? myslisz ze jestes wystarczajaco ladan, inteligentna, oczytana i nad wyraz odwazna ??? bo na takie dziwki to tylko mafiozów stac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiona opłatami zmieniła nick i założyła inny temat o takiej samej tematyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
No jestem wystaraczajaco bo bylam kiedys modelka jako nastolatka ok. ale dobra jezeli uwazacie, ze moj poziom odpowaida gimnazjalistce to zakonczmy dyskusje . I jeszcze jedno w przeciwienstwie do Was mieszkam sama od 18 roku zycia, wiec nie pierdolcie mi tu o rodzicach i koloniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona oplatami
-mena ty cos pierdlolisz, i co jak co lamiesz 9 z przykazan boskich (pomowienie) A feee musisz teraz na kolanach odpokutowac przy oltarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×