Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaweee

jakie polecacie...noże? jakiej firmy

Polecane posty

Gość mam stały nick normalnie
A ma ktoś noż ceramiczny? Taki dobry, nie jakieś chińskie badziewie? Podobno prawie wcale się nie tępi, marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to Tylko noże
z DICK'a . Szczególnie z serii 1905 bo np. Superior ma juz gorszą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila300
Ostatnio sprawiłam sobie taki zestaw noży do kuchni : http://ostry-sklep.com/p/14/146/zestaw-kuchenny-6-czesciowy-victorinox-5-1113-6-zestawy-nozy-kuchennych-noze-kuchenne.html i polecam ze szczerego serca! Moja opinia: są rewelacyjne. Posiadam od trzech miesięcy i pomidorki, mięso i pieczywo ciachają jak żyletki. Do tej pory nie musiałam ostrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Niedawno kupiłam mieszkanie na os. europejskim w krk i zabieram się za jego urządzanie. Tyle pracy..Każde pomieszczenie na razie stoi puste, trzeba skupić się na zakupie wszystkiego. Co do kuchni, meble już mam, ale sprzętów kuchennych typu naczynia etc. jeszcze nie kupowałam. A co sądzicie o naczyniach z Ikea? Są solidne? Zastanawiam się nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam sklep internetowywww.hiendkitchen.com posiadają szeroką ofertę przede wszystkim noży kuchennych Global, noży ceramicznych Kyocera i rożnych innych przydatnych akcesoriów kuchennych tych małych i tych większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka modeli z Tojiro- nie trzeba ich zbyt często ostrzyć, wystarczy raz na rok lub rzadziej zależy od modelu i przeznaczenia. Ale ceramiczne tez są ostatnio bardzo popularne to już zależy jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wiele modeli noży, najlepsze są zdecydowanie japońskie i nic na to nie poradzimy oni są mistrzami tej sztuki nawet amerykańce nie cha ich naśladować tylko kupują od nich. ale niestety te prawdziwe noże które ostrzymy co najwyżej raz w roku mają tez swoją cenę, w polce niewiele firm oferuje zakup tych noży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaskarda
Można kupić noże poniżej 100 zł, ale można też za kilka tysięcy. Każdy kupuje to na co go stać. Miałam różne noże raz mniej, raz bardziej trafione, ostatnio wypatrzyłam sobie komplet noży kutych, który chciałam mieć ( poleciła mi znajoma- marka znana na zachodzie u nas mniej) , ale niestety były inne wydatki. Spotkała mnie jednak niespodzianka i na rocznicę ślubu dostaliśmy od rodziców właśnie te wypatrzonehttp://www.goblet.pl/katalog/noze-kuchenne/noze-komplety/richardson-shieffield-noze-vision-rv050-5-szt-komplet-w-bloku.html?pa=4 . Powiem krótko warto, a parametrami nie ustępują tym dużo droższym. Jestem bardzo zadowolona zwłaszcza z noża szefa kuchni, jest bardzo ostrzy i świetnie leży w ręce - koleżanka miała rację, chociaż trochę się obawiałam, gdyż nie znałam tej marki. Noże są suuuuuuuuuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do noży to od czasu jak kupilam bardzo drogi ceramiczny i był do niczego to teraz kupuje tylko w sklepie z wyposazeniem gastronomii - tam w koncu zaopatrują się profesjonalni kucharze więc noze musza być dobrej jakości - ostatnio 3 kupiłam w Tanake http://www.tanake.com.pl/sklep/wyposazenie-drobne i sa na razie najlepsze z tych co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatti
Do moich ulubionych noży kuchennych należą noże Victorinox. Cena bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egraaa
Zgadzam się, victorinox zdecydowanie wygrawyają z innymi w stosunku jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosicha
A gdzie kupujecie te noże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesen35
dobry sklep. mają chyba 8 stron różnych modeli tego victorinox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noże VICTORINOX kupisz na 100% w sklepie Tanake - ja polecam te kute bo je można w zmywarkach myć a nawet w wyparzarkach gastronomicznych pisze że można je wyparzać www.tanake.com.pl/sklep/wyposazenie-drobne te kute sa mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noże VICTORINOX kupisz na 100% w sklepie Tanake - ja polecam te kute bo je można w zmywarkach myć a nawet w wyparzarkach gastronomicznych pisze że można je wyparzać www.tanake.com.pl/sklep/wyposazenie-drobne te kute sa mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z doświadczenia japońskie produkty, najlepsza jakość i długo wytrzymują, sporo dobrego sprzętu dostaniesz na samura.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując noże kuchenne warto kierować się przede wszystkim ich jakością i ergonomią wykonania. Wysoka jakość stali nierdzewnej oraz wygodna rączka to podstawa. Nie ma co się kierować wyglądem - w prawdzie ładne noże cieszą oko ale to chyba nie o to chodzi. Dużo ciekawych rzeczy o tym jak wybierać naczynia kuchenne dowiedziałam się na https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/kuchnie/naczynia-kuchenne/ staram się kierować tymi radami i muszę przyznać, że są bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beaatii
Dobrej jakości stal nierdzewna, wygodna rękojeść to podstawa w doborze odpowiedniego zestawu noży. Ja od dwóch lat używam rewelacyjnych noży kuchennych marki Ambition, które kupiłam w bardzo przystępnej cenie w sklepie internetowym http://sklep.dajar.pl/ Zresztą sami sobie je zobaczcie http://sklep.dajar.pl/komplet-nozy-kutych-titanium-6-elementowy-ambition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaa31
Ja mogę polecić takie, które kupiłam na pokazie marki philipiak - piękne stalowe noże z profilowanymi i ergonomicznymi uchwytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia_Uls
Jak nie chcecie wydać fortuny na noże, a zależy Wam na czymś lepszym niż produkt z byle dyskontu, to polecam japońskie noże Satake. http://cucinare.pl/noze-sztucce/noze-stalowe/satake-megumi-japonski-noz-santoku-17cm.html Rewelacja w kategorii cena / jakość. Typowy japoński nóż, lekki o cienkim ostrzu, tradycyjna rączka w praktyce okazała się mega wygodna i łatwa w operowaniu nawet pod czas cięcia "pod kątem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie dajar własnie mozesz zobaczyć ambition też, bo oni zazwyczaj są znani z dobrej jakości akcesoriów, a teraz o noze nie trudno, raczej producenci starają sie robić coś lepszego, bo teraz juz troche bardziej się na tym znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiema28
Rudaaa31 a te noże philipiaka to gdzie można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Artiema produkty marki Philipiak można obejrzeć/zakupić na pokazach naszej marki, w salonach stacjonarnych oraz w naszym sklepie internetowym. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×