Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekaweee

jakie polecacie...noże? jakiej firmy

Polecane posty

Gość punkcja
W kuchni muszą być dobre ostre noże. Nie wyobrażam sobie tępych noży. Ja mam ceramiczny zestaw philipiaka jeszcze ich nie oszczyłam a pracują co dzień. Przede wszystkim duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha36
Nóż w kuchni to podstawa, ja mam takie ostre z gerlacha ze aż kroić sie chce :) Antypoślizgowa rękojeść noży loft to dodatkowy atut, długo szukałam takich właśnie noży, mam teraz cały komplet, nawet taki mały poręczny do obierania ziemniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej, te noże sa super, dostałam je na parapetówkę od koleżanek i jestem z nich mega zadowolona, aż kroić się chce ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda34
fajne potwierdzam, mnie się podoba oprócz ostrza antypoślizgową rękojeść. Zawsze prosiłam męża zeby pokroił mi mięso, a teraz sama z chęcią zabieram się za krojenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noże są super, mamy je od jakiegoś czasu i swietnie się sprawdzaja zwąłszcza nóż szefa kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość counterproductive
Polecam sprawdzić noże Zwilling Pure Black i Pure Steel, są do dostania na ballarini.pl, bardzo ładne, ostre i wytrzymale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toledoG
Sprawdź sobie firmę Zwilling na stronie ballarini.pl. Mają dużo fajnych noży zarówno do domu jak i do restauracji. Znajomi w swojej knajpie korzystają z Professional S, ja w domu mam pure steel i pure black. Dobrej jakości mają też garnki - Passion, dobre dopełneinei w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwinka87
ceramiczne firmy Adler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GenGen
Ja polecam Zwilling. Professional S albo Four Star. Mam nóż santku 4Star i nóż szefa kuchni Pro S i są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronce http://www.amway.pl/ sama znalazłam bardzo fajne noże iCook. Polecam, są rewelacyjne. Wiec jesli szukasz to na pewno warto zerknąc dokładnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić noże szefa kuchni Global na przykład taki: http://cucinare.pl/noze-sztucce/global-noz-szefa-kuchni-g-2-20-cm.html Noże te są ostre i dość łatwe w ostrzeniu. Mam jeden nóż właśnie taki 20cm i jeden zwykły krótki do obierania i nic więcej mi w kuchni nie potrzeba. Nóż drogi, ale używam go już od 2009roku i dalej daje się perfekcyjnie wysotrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sklepie https://cooldom.pl/ mają świetne noże w dobrej cenie. Warto do nich zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że warto zapoznać się z nożami firmy Victorinox - to Ci od tych kultowych scyzoryków - oraz z francuską firmą Opinel. Generalnie, jak pracowałam w Anglii na kuchni to właśnie takich używali i wydaje mi się, że bezpodstawnie nie inwestowaliby w taki sprzęt. Ja w mojej kuchni mam parę różnych noży. Niektóre kupiłam w zwykłym markecie, ale do tego dobrałam sobie dodatkowo właśnie nóż szefa kuchni z Opinel. Dosyć duża inwestycja, ale nóż naprawdę jest wysokiej jakości od dwóch lat użytkowania nie stracił nic, a nic na swojej ostrości. Gdyby ktoś był zainteresowany to świetne promki tych noży, jak i Victorinexu mają na www.scyzoryki.net/c/220/noze-intempora-noze-opinel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jua polecam te najostrzejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×