Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość rezolutna maja
Lena, pytalas czy jest tu ktos z Gdanska, bo poszlabys sie wybadziac z jakas kolezanka a nie napisalas, ze masz jakis inny problem.Grzecznie odpowiedzialysmy ci, ze nie damy rady, bo najzwyczajniej mieszkamy dosc daleko od siebie. My nie jestesmy wrozki ani jasnowidzki i nie mozemy wiedziec, czy ktos ma w danym czasie depreche, czy jakis inny problem, z ktorym mozna podzielic sie na forum i ewentualnie oczekiwac slownego wsparcia...Ani ja ani Mosca nie umiemy ci w tym pomoc, to co mialam ci napisac, zebys poszla na miasto kolezanek szukac? Wtedy jeszcze obrazilabym cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Mosca, ja cale szczescie wlasnie jestem po ale z "obcymi" na twarzy tez mam problemy przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Mosca, my sie tak smialysmy z dowcipow o facetach ale w rzeczywistosci bywa nie lepiej. Jakis czas temu na portalu angielskiej polonii czytalam atrykul o pewnym modym mezczyznie, ktory pracowal dla firmy sprzatajacej bodajze i zostal zwolniony z pracy po tym jak jego szef przylapal go,jak w pomieszczeniu do odstawiania narzedzi pracy, ten chlopak masturbowal sie...odkurzaczem. Czujesz? W dodatku aby sie usprawiedliwic, probowal przekonac szefa, ze w Polsce to jest zupelnie normalne, cos prawie jak tradycja. Mosca, oczywiscie po przeczytaniu tego usmialam sie niezle ale za chwile naszla mnie refleksja nad meska glupota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja żartujesz??? Z odkurzaczem??? :D Chłopy to jednak mają pomysły ;) Wysmarowałam się jakąś maścią, może pomoże choć na chwilę - żeby to zaczerwienienie zniknęło :( Dziś będę zmuszona się umalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Aha kobietki, jesli chodzi o ksiazki, proponuje przeczytac biografie Waris Dirie, ksiazka jej autorstwa, zatytulowana "Kwiat pustyni". Bardzo fajnie sie czyta ta ksiazke i na prawde jest co czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Mosca...doslownie z odkurzaczem. Normalnie sama w to uwierzyc nie moglam ale rzeczywiscie tak bylo, bo mam znajoma, ktora mieszka w tym miescie, gdzie to sie wydarzylo i ona mowila, ze tam prawie wszystkie gazety o tym napisaly. Normalnie szok! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam... Pamiętam, że fragment o obrzezaniu... Najpierw mnie zemdliło, a później miałam ciarki na całym ciele. Wstrząsająca książka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga książka, która zrobiła na mnie takie wrażenie, to "Spalona żywcem". Warto przeczytać, mimo że to nie jest łatwa i lekka lektura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden tytuł mi sie po głowie kołacze. Tym razem inny rejon świata, bo Japonia i świat ukazany z perspektywy dziewczynki. Taki swoisty pamiętnik. Niestety, tytuł mi uleciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Mosca, jak bedziesz miala chwilke, to prosze o autora ksiazki "Spalona zywcem", bede szukac :) A teraz tez uciekam, bo musze niestety na zakupy isc a z moim synkiem to nie lada sztuka pojsc na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Mosca, rezolutna, normalnie nie mogę. hahahahahahahahaa, teraz dopiero mogłam na chwilę tu zajrzeć bo w pracy to nie za bardzo bo mi inne baby w biurze mój ekran widza..... Ale dajecie czadu normalnie dawajcie więcej takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Dzieki Mosca :) i glowa do gory, po zimie zawsze przychodzi wiosna...bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Hela, dzis plakalam ze smiechu jak zesmy z Mosca dowcipami sypaly :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek diabelka
nawet ciekawie tu u was jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, Ty tu zimy jeszcze nie wywołuj ;) bo Ci się na ferie zwalimy i będziemy szusować po stokach ;) Ja to na tyłku zapewne :P aniołek - u nas zawsze fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Mosca...wazne zeby mial kto szusowac na stokach. Odwiedziny mile widziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu sobie nick zarezerwowalam, bo jakby mi ktos ukradl moj \"cudny\" nick, to bylabym niezidentyfikowana na tym topiku, hahaha :D :D :D Ja juz mykam spac kobietki. Dobrej nocuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dobranoc rezolutna, miłych snów, właśnie winko skończyłam przed chwilą zrobiłysmy z koleżanka wieczorek winny... No a tak na marginesie rezolutna to tam chyba na stokach u was dobre białe wino maja lane z beczki....... Będziemy w zimie szusowac a jakże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Mosca, na tyłku sie super jeździ, wypróbowałam na wielkiej krokwi po kilku głębszych, mówie Ci jest super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
zima jest super !!!! wiosna też !!! pod warunkiem że śnieg leży na stokach... Wiecie ja to troche fanatyczką narciarstwa jestem i w zasadzie zime lubie tylko dlatego że na nartach sie jeździ... Ale to jest temat na grudzień a nie na wrzesień, teraz dziewczyny na grzyby !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Nie ma Was, szkoda, dziś fajny dzień był, zero snów o byłym czy jakich innych koszmarów, mysle że coraz bardziej i bardziej staje mi sie obojetny mam nadzieję, że tej nocy też będę spać spokojnie... A nawiązując do waszych ambitnych dzieł, ja na dobranoc to historie herkulesa poirot czytuję czasami..... To takie zwykłe książeczki ale jakos tak je lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiem czy jestescie ale witam sie ze wszystkimi :) Wczoraj niespotykanie szybko poszlam spac, bo...hehe wczoraj do 22.00 gotowalam obiad na dzisiaj i zmeczylam sie, hahaha :D Za to dzis jest piekny dzien a ja nie musze sie forsowac z gotowaniem, bo nie ma to jak bycie praktycznym i ugotowalam obiadek wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, austriackie wina sa...mmm...wysmienite. Na prawde ale jedna z niewielu rzeczy jakie austriakom wychodza, to wina. Wybor niesamowicie ogromny. Jednak dla tych co pija wodke, wybor jest taki co kot naplakal :D Ja na szczescie wodki w ogole nie pije, bardziej wole piwko i czasem winko, wiec mam w czym wybierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hej maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Atrakcyjna :) U mnie dzis 36°C... w domu mam 28°C, normalnie jajko mozna zniesc :D Nie mam niestety klimatyzacji w domku ale moze pomysli sie w przyszlym roku, bo tu lato jest zabojcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ojjj zazdroszcze Ci bo u mnie zimno i deszcyk pada co jakis czas:( ja jestem strasznym zmarźluchem :) u mnie strasznie senny dzien powerowalam naszklase,teraz topil trzepe cholera jak czytam niektore wypowiedzi to zastanawiam sie skad biora sie tacy ludzie popier.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×