Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość duża hela
Mosca, a dobrze utrzymany??? hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosca...kiedys tez znalam takiego pana. Starszy pan, byl gejem ale kobiety go uwielbialy, niestety juz nie zyje, zostal zamordowany :( Ale czlowiek nieprzecietnej kultury, troche staroswiecki ale, nie pod wzgledem przekonan ale wlasnie...pod wzgledem mody a raczej jej elementow. Do dzis bardzo milo wspominam tego pana i szczerze mowiac, dosc czesto go wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Właśnie dzwoniła koleżanka z pracy i żeśmy o panu starszym rozmawiały :) Wrażenie chłop zrobił - nie ma co ;) Powiem Wam, że całkiem nieźle utrzymany;) i wdowiec od 5 lat. Żona zmarła na raka. Przed śmiercią obiecał jej zrealizować swoje marzenia i... parę dni temu został inżynierem :D Facet w tym wieku skończył studia i to z wysoką lokatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
heh mój śp dziadek też robił studia po pięćdziesiątce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
mosca trzeba bylo brac telefon do tego pana inzyniera :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
no musze tam urzedowac bo inaczej zwariuje ha jak zaczelam wczesniej troszke wizualizowac to rzeczywiscie bylo dobrze u mie pozniej male potkniecie i sie zrazilam teraz powoli zbieram sie do rozprawienia z moim zyciem-praca-mezczyzna-zdrowie ale cholernie leniwa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też leniwa, ale pracę udało mi się pozytywnym mysleniem przyciągnąć :) Teraz się nastawiłam, że jakiego chłopa porządnego też się uda. Bo jakiegos beznadziejnego to nie chcę. Mam nadzieje, iz nigdy nie osiągne tego poziomu determinacji, w którym rzucę sie na jakiekolwiek spodnie, byleby były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju jeśli pomożesz to Cię ozłocę 🌻 word mi się zbiesił - wszystko poza otwieraniem i drukowaniem mam nieaktywne, ani literki postawić, ani w nowym, ani w starym, nie wiem co się dzieje - rano jeszcze pisałam :( a potrzebuję bardzo, w zastępstwie używam pada, ale to nie to samo. a\'propos starszych gentelmenów też znam jednego, ehh szkoda, że wśród \"młodzieży\" o takich trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
mosca czyli pozyt. myslenie dziala? bo ja jak tak sobie tam dumalam pozytywnie to jedynie lepszy humor mi sie polepszyl a jak chlopa wizualozowalam to ciagle moj byly na horyzoncie sie jawil i bliska bylam juz sie rzucic w jego sidla ale ufff uszlam z tego ja narazie wertuje topik troche wizualizuje ale zbieram sie do ostatecznej roprawy z PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
przebisniegu .. wejdz na topik o pozytywnym mysleniu kopalnia wiedzy i symatycznie jest niczym u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, czego chcesz ;) Najpierw wypisałam sobie na kartce swoje zalet, mocne strony, co chciałabym robić w pracy i jaka to mogłaby byc posada. Na to poświęciłam wiele wieczorów, bo w końcu trzeba się przyłożyć raz a dobrze, żeby później Wszechświatowi nie motać, że przykładowo najpierw to chciałam być sekretarką, a później jednak prezesem ;) Jak już wiedziałam, co to ma być, to wizualizowałam sobie siebie w takiej pracy. Że pracuję z usmiechem, wciąz spotykam nowych ludzi, uczę się codziennie czegoś nowego, rozwiązuję jakieś problemy itd. Napisałam też sobie afirmację - Ja kocham moją prace, kocham ludzi z którymi i dla których pracuję. Wykorzystuje w niej moje talenty tworcze i nieustannie sie rozwijam. Moja praca daje mi satysfakcje i wysokie dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
na zyciu uczuciowym jest super,czytam go na wyrywki i zawsze ja k mam jakis problem to tam znajde odpowiedz duzo mi pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku pracy trzeba wierzyć i szukać :) Sama wiara nie wystarczy, chociaż są znane historii przykłady ludzi, którym nowa posada spadła z nieba ;) Ja znalazłam swoję, bo... wysyłałam CV do wszystkich interesujących mnie instytucji. W tej mojej akurat zwolniło się stanowisko - kobitka poszła na emeryturę, a oni jeszcze nie zdążyli dać ogłoszenia do prasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
przebiśnieg, a zresetowałaś dziada?? mi jak się cos wiesza to zawsze najpierw go po chamsku wyłączam z sieci i czasem zaskoczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomogę z tym kompem. Ja bym po prostu zainstalowała jeszcze raz ;) Szyba w drzwiach wejściowych??? Bry!!!! Żeby mi ktoś zaglądał??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu...skoro probowalas resetowac, skoro skanowalas...a twoj word nadal nie dziala...Powiedz mi jak dlugo masz kompa z tym wordem, bo byc moze skonczyla ci sie licencja na worda, wtedy mozna wlasnie otwierac doku, drukowac i rano jeszcze pisalas, czyli wszystko bylo ok ale od jakiegos czasu nie mozna nic napisac - byc moze wlasnie skonczyla ci sie licencja i jesli wlasnie to jest problem, to musze cie zasmucic...wtedy trzeba wykupic pelna wersje worda z microsoft, czyli z serwisu licencjonowanego. Po pierwsze musisz sprawdzic, czy napisane jest cos o uplywie licencji, po drugie, jesli skanowalas antywirem i nic nie wykazalo, niestety musisz sprobowac przeskanowac innym antywirem, gdyz kazdy moze wykryc co innego (u mnie tak bylo). Na razie tyle umiem ci powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×