Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna30
wiesz co mosca ja pracuje z dziewczyna z ktora dokladnie porownuje sie w ten sposob ze ja studia ona technikum ze ja szczupal ona spasiona ze ja dbam o higiene on nie myje rak po wyjsciu z toalety ze nie zmienia koszuli sluzbowej tylko caly tydz chodzi upocona a za nia won smrodu i ma faceta co swiata poza nia nie widzi kwiaty czekoladki itp ale ona jest zdecydowana ,trzyma sie swojego zdania nie pozwala sobie wejsc na glowe nie mowiac o ublizaniu czy szarpaniu tak jak mialo miejsce to u mnie ale niestety tych ponizszych cech mi brakuje dlatego jetem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
cholera po prostu jej zazdroszcze oj zdominowalam topik dzisiaj ale juz mi lzej jak sie wygadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Kurcze Mosca, ja to mam tak że z jednej strony chciałabym mieć taka prawdziwą rodzinę jak z reklamy wiesz wszyscy uśmiechnieci jedzą rano sniadanie.... a z drugiej strony cos takliego mam w środku że wiem że się do tego chyba nie nadaje, zastanawiam sie jak kobiety które sa w szczęsliwych związkach maja mężów i dzieci sa z tego powodu szczęsliwe.... Nie wiem moze tez wybierałam złych facetów.... Może coś te kobiety maja w sobie takiego że związki im sie udają a ja tego czegos nie mam, tylko nie moge wyłapać co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
wiesz atrakccyjna ja mam to samo, mnie generalnie też uwazaja wszyscy za atrakcyjna, faceci z reguły sie za mną oglądaja na ulicy, jestem wykształcona itp itd, ale co z tego jak własnie dziewczyny które sa brzydsze grubsze itp maję własnie fajne udane związki, faceci ich nie rzucają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna - myslisz, że to chodzi o zdecydowanie? Pewnośc siebie? Wiecie ja się boję, że ja odstraszam facetów. Naprawdę :( Ja jestem taka silna baba. Sama sobie gwoździa wbije, kontakt naprawi, dziurę wywierci. A może powinnam w sytuacji kryzysowej paść zemdlona, udać sierotke i powiedzieć - niech mi pan pomoże... I zatrzepotać rzęsami ;) kiedy idziemy na piwo ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Szkoda że daleko mieszacie ode mnie poszłabym z wami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Mosca ja tez bym chciała, tylko się boje że mi się nie uda.. bo już miałam rodzine kiedyś, znaczy męza dziecko i takie tam, ale własnie mi się nie udało, i obawiam sie ze to mogłoby sie powtórzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Dzięki za zaproszenie Mosca ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Heluś czemu Wam się nie udało? Może byliście za młodzi? Za niedojrzali? Może oczekiwaliście różnych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
ja tez chcialabym miec dziecko boli mnie to ale coz powoli godze sie z tym czego miec nie moge i prosze nie piszcie ze jeszcze bede miala bo niestety ale tu bez dzialania sily wyzszej raczj a na pewno sie nie uda :-( hela przyjezdzaj ugoscimy cie łodź to nie koniec swiata mosca ty lepiej sie tak nie wyrywaj bo jak znajde prace to nie opedzisz sie odemnie ja jak wspominam siebie to zawsze taka lolitka bylam trzepotalam rzesami a treza zycie dalo mi w kosc i tez sama dziure wywierce i radio naprawie nie moze mi przejsc przez gardl zeby kogokolwiek poprosic o pomoc to ze cierpie to wina moja bo pozwolilam sobie na takie zle traktowania pozwolilam sobie zeby wszedl mi na glowe oklamywal mamil mnie a ja jak ta cma wierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Cóz nie wiem, tak wyszło, po jakims czasie przstał mnie pociągac wolałam towarzystwo znajomych niz męża, poza tym cały czas mi wmawiał że go zdradzam i w ogóle no to wreszcie to zrobiłam i sie skonczyło... Nie wiem czy w tej chwili juz jestem dojrzała do małżenstwa .. może z odpowiednim facetem by sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna - chętnie sie nie opedzę ;) dziecko można też adoptować i ja się nad tym zastanawiam bardzo mocno. Niestety, w Polsce bez męża raczej nie ma sie na to szans. Niby prawo nie zabrania ale... Myślę też o byciu mamą w wioskach S.O.S. Tylko się nie śmiejcie :P heluś - odpowiedziałaś sobie sama na pytanie - to nie był odpowiedni facet i tyle. Nie mówię, iz z tym odpowiednim nie będzie problemów. Będą, ale inne... Innego kalibru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
co to są wioski S.O.S???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
nie mozecie sobie chlopa fajnego znalezc? podobno atrakcyjne, wyksztalcone i co, no i co ma wspolnego to ze jakas jest gruba i brzydka i ma kogos, a wy nie, co to za porównania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
hehe no ja wspieram finansowo wioski sos fajnie ze jestescie kobitki oj lepiej mi ale dola zaliczylam konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioski S.O.S. to takie małe społeczności. Jesteś mama zastępczą dla gromadki dzieci, które nie mogą wychowywać się w domu rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
a no to ze wali od niej potem na kilometr ze zasika deche w kiblu i nie wytrze a ma chlopa ma sie do kogo przytulic z kim pogadac a ja tak atrakcyjna wyksztalcona i co ? sama a wiesz dlaczego bo mialam takiego skurwysyna co mnie tlukl ile wlazlo ! to ze mial za dobrze ze mna to ze nie umiem sobie poradzic teraz bo mam zanizone poczucie wartosci ile wlazlo bo jej zadroszcze czemu on ma ja nie bo nie chce kolejnego patalacha niech by pil niechby bil byle byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
uff to ja bym nie mogła, ale wesprzec jak najbardziej, moge z podatku 1% mozna na to przesłać??? bo nigdy nie wiem co wpisac i szukam po necie róznych fundacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
a pi drugie to nie twoj interes dlaczego biadole ze mam zle jak sie nie podoba to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
no i moze tujest odpowiedz, Ty sie pozwalalas bic a ona nie, do takich kobiet lgna patałachy i masz rezultat, zmien sie i pokochaj , same chude cialo pachnace nie zalatwi sprawy. Ja znam kilka kobiet naprawde ładnych zadbanych, twarze jak z okładki, do tego wyksztalcone (lekarkai adwokat), ale dają sie traktowac tak roznym skurwysynom i zawsze bedą same, tylko bedą przechodzic od jednego do drugiego, mama za to diw niezbyt urodziwe kolezanki, do tegop jedna otyła i mają normalnych mezów, a wyksztalcenie niewiele ma tu do rzeczy , podobnie i wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
hela dokladnie ja z podtku wplacilam kiedys bo przyslali mi na poczte info ze mozna ich dofinansowac a ozniej jaki superancki kalendarz dostala od nich taki dziecinna raczka namalowany superancki :-) i tak sobie co jakis czas ich wspieram moze ktos widzi to na gorze i ulituje sie nademna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
a no to ze wali od niej potem na kilometr ze zasika deche w kiblu i nie wytrze a ma chlopa ma sie do kogo przytulic z kim pogadac a pi drugie to nie twoj interes dlaczego biadole ze mam zle jak sie nie podoba to nie czytaj hmmm nie dziwie sie ze jestes sama, jak do inncyh sie tez tak odnosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No to super już mam z głowy rozliczenie pita za 2008 , moim największym problem w picie było wybranie komu ten 1 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
nie obchodzą mnie jej doły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
do baby co się z wami.... zapewnie nie zauwazyłas ale jabys przeczytała dokładniej to zobaczyłabys że my sie tu wspieramy, niezaleznie od tego co o sobie myslimy, a nie jestesmy tu po to żeby sie krytykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
jak cie nie obchodza doły atrakcyjnej to po co tu wchodzisz??? dzisiaj akurat na nią padło, musi wyrzucić z siebie co jej lezy na żołądku czy gdzieś tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×