Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość atrakcyjna30
doszlam do tego po 3 latach malzenstawa co jest ze mna nie tak i to co wczesniej powiedziam ze pozwalam na takie traktowanie wiec je mialam teraz wiesz ze jak jakis skurwiel sie dostawia to umiem go wyczuc na odleglosc i dostaje kosza za dwoch zaczynam kochac szanowac siebie bo ten moj m totalnie wypral mi mozg staralismy sie o dziecko w gre wchodzilo in viro i co tuz przed samym ostatecznym krokiem wycofal sie bo znajdzie sobie inna co moze miec dzieci gzil sie z pannami a jak zlapalam go na goracym uczynku to wykrecal kota ogonem to ze zawsze mamusia wszystko zalatwila jemu i za niego nawt prace a ja musze do wszystkiego sama dojsc to ze ciagle wysmiewal sie ze on jest gosc bo wiecej zarabia .............................................................................itd ale pracuje nad soba ostanio prawie mnie zbajerowal znowu zebysmy si epogodzili ale nie !bo wiem ze poudaje troche i znowu bedzie mnie gnebil boli mnie to ze mam powodz u facetow a on mnie nie chcial ,nie szanowal ps.powodzenie u facetow ktorzy kompletnie mnie nie interesuja (czytaj pasztety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
a to jak nie mozna napisac kilku slow prawdy imoze wskazac co nieco to ja dziekuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie obchodzą Cię jej doły, to nas nie obchodzi Twoje zdanie - wybacz. Ale każdy może mieć gorszy dzień, a Ty nie jesteś po to, by jeździć po człowieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
to ze zawsze mamusia wszystko zalatwila jemu i za niego nawt prace a ja musze do wszystkiego sama dojsc to ze ciagle wysmiewal sie ze on jest gosc bo wiecej zarabia ........................................................ .....................itd hahahahah atrakcyjna bardzo dobrze to znam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
baby.... skoro ciebie nie iners. moje doly wiec po czepiasz sie mnie? nie podoba sie to idz na topik o gotowaniu nie musisz czytac ;-) a to ze jestem wulgarna to masz racje wkurwiona dzisaj jestem nawt zakupy nie pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna - wielkie brawa dla Ciebie, że pozbyłaś się śmiecia z życia. Brawo Kochana!!!!!! A samoocena sie odbuduje. Ja swoja też podnoszę z klęczek, ale widze poprawę ;) Parę wypadów razem i obie będziemy pełne wiary w siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
oj myslisz ze latwo sie mi zyje? male miasto przejezdal wczesniej specjalnie kolo pracy z laskami bo dowarosciowal sie ze chlop 30 lat a poderwal 19 -letnia kurewke boli i bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Mosca, atrakcyjna, udanych wypadów wam życze wypadłabym z wami, ale to jakieś 300 km pewnie to ciezko bedzie hehehehe Teraz już uciekam bo ziewam jak cholera i oczy zaraz zapałkami bede musiała podpierac Trzymajcie sie mocno " NAJLEPSZE WCIĄZ MUSI PRZYJŚC"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
dziekuje za takie towarzystwo, napisalam dwa slowa i zostalam wyrzucona z tematu, jak jestescie takie naprawde wredne to jak myslicie dlaczego jestescie same? czy jak poznacie faceta tobedzie go obchodziła wasza agresja i wasze doły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjna - wiem, że nie jest Ci łatwo. I tym bardziej wielkie brawa dla Ciebie. Z niego dzieciuch straszny, jak się musi dowartościowywać w taki sposób!! Pieknych snów Heluś ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby... nie chcę faceta, którego nie będzie interesowało moje samopoczucie. Jestem za duża na gierki przed chłopem, że mi uśmiech z twarzy nie schodzi. Wspólne życie, to też złe dni jednej czy drugiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
baby........ a masz cos wiecej do powiedzenia poza tlumaczeniem sie? nie dopisalas o jaka agresje chodzi? bo ztego co zauwzylam to nikt tutaj ciebie nie bije nie szarpie a jesli chodzi o agresje slowna to masz racje jestem agresywna bo wkurzona jestem a jest to forum publiczne wiec i ja i ty mamy prawo napisac co sie nam podoba ale nie musimy czytac czy tez komentowac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
jak mozna nie komentowac :O chcecie pisac w caly swiat bez zadnej dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
ok to witamy chlebem i sola i zapraszamy serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Baby........ Właśnie sobie wszystko skrzętnie przeczytałam, żeby byc w temacie i nie mogę zrozumiec, jak ktoś kto zamiast grzecznie powiedziec: dobry wieczór, czy mogę dołączyc? , zaczyna jezdzic na bezczelnego po kimś, osądzając go po paru wyrwanych zdaniach z kontekstu???????????????????? Jeśli chcesz dołączyc to zapraszamy, ale jeśli się tu pojawiłaś, żeby się wyrzyc, to kobieto daruj sobie!!!!!! Mam wrażenie,że niestety nie jesteś w temacie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
ok jesli wszyscy juz spia to slodkich snow 🌻 ❤️🌻 🌻 dzieki ze moglam z wami pogadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Atrakcyjna ❤️ Mosca ma rację, pozbyłaś się śmiecia z życia; przecież to zwykłe, zakompleksione barachło!!! Nie rozpaczaj, bo nie ma za kim, choc wiem, że serce swoje a rozum swoje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Mosca cieszę się, że Ci lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zamiast chlebem i solą, trzeba wódką przywitać ;) skoro my takie agresywne ;) Dobrej nocy Kochane ❤️ 🌼 Atrakcyjna - jutro wściekłość będzie mniejsza, a jak nie, to adidasy na nogi i przebiegnij się do Łodzi ;) Gwarantuję, że wszystkie negatywne emocje zostana daleko w tyle 🌼 Bezpolotu - szkoda, żeś tak późno zajrzała, jak ja już się pokładam ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
bezpolotu strzalka ❤️ dzieki boli to ze z niego dokladnie barchlo wiele by pisac jeszcze ale nie na ten temat topik czasmi mam jakies nawroty i doly mnie dopadaja skurwiel z niego mam nadzieje ze trafi na tak co go odpowiednio ustawi do ksiezyca zycze jemu tego z calego serca chociaz on chce a wlasciwie jest kawlerm wiec tylko tanie k... go interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby co sie z wami dzieje
jestescie małostkowe, nie przywitalam sie ale sie zegnam dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
tez zegnam sie laseczki ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
baby.... jak sie wchodzi do czyjegoś domu to się kulturalnie mówi "dzień dobry" a nie zaczyna od : ojej a co tu tak śmierdzi, trzeba okna otworzyc.... Czy to jasny przekaz??????? Jeśli nie, to może rzeczywiście poszukaj czegoś o antyperspirantach......A może Ty już masz taki zwyczaj wpieprzania się z buciorami do kogoś bez pytania czy ten ktoś ma na to ochotę czy nie???? Jeśli tak, to to bardzo nieładny zwyczaj.....Podstawowe zasady savoir vivru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
się kłaniają... Wybacz, nie znam francuskiego............... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
jakby Ci przyszło do głowy mi powiedziec, że mnie również to nie trudz się, wiem o tym, ale przynajmniej nie zabieram głosu, jak nie wiem o co chodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
i proszę o wybaczenie za ten jad!!!! Ale jak mnie coś wpieprzy na całego rzeczywiście nie umiem pohamowac emocji!!!! A teraz już naprawdę i ostatecznie i bez żadnej złośliwości życzę wszystkim dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
heloł babeczki :-) ogarnełam trochę bałagan w pracy i czas na herbatkę zaparzam wg złożonych propozycji a dzisiaj juz mi lepiej :-) ps. siedze jak na szpilkach bo wczoraj wieczorem moj ex dobijał sie do mnie telefonicznie ale mialam wyłączony tel. i troche mam pietra zeby tutaj nie przyszedł bo nie chcez nim rozmawiac ani widziec jego zycze szybkiego mijania czasu w pracy bo dzisiaj piątek weekendu początek :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie❤️ Cieszę sie atrakcyjna, że Ci lepiej ❤️ I zazdroszczę weekendu, bo ja i dzisiaj i jutro ciężko pracuję:( więc będę tu zaglądac w sobotę, by Was sobie poczytac:) A póki co miłego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
BEZPOLOTU oj kochana ja tez dzisiaj i jutro pracuję a dzisiaj za dwie pracuję bo kolezanki nie ma wiec nie jestes sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×