Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Gość rezolutna maja
hej kobietki, wczoraj o 1 w nocy nadrabialam czytanie naszego topiku, hihi. Cierpie na bezsennosc (serio). Zazdroszcze wam, ze pracujecie, bo ja na razie siedze w domu i zajmuje sie domem i synkiem. Marze aby pojsc do pracy, chociaz mysle, ze niewiele to zmieni, bo...jak wiecie mieszkam za granica, pracowalam tu juz wczesniej ale tu ludzie to jakies dziwolagi. W pracy pogadasz owszem ale zeby miec taka fajna kolezanke...nie ma szans. Albo ja sie za duzo staralam, heh. Wczesniej chodzilam do parku z synkiem, bo tam siedzialy jakies matki z dziecmi, chcialam pogadac...dziewczyny, gorszej masakry nie przezylam, chcialam poznac jakas fajna kobietke, ale najgorsze jest to, ze nie bylo o czym rozmawiac. Ja rozumiem, ze kolezenstwo to rozmowy o wszystkim ale codziennie wysluchiwalam jak to odpieraly plamy z ubran dzieci, znalam codzienne menu ich pociech, lacznie z tym w jakim kolorze byla dziecieca kupa, jakie sa najlepsze obiadki, itp. W koncu pomyslalam, ze moze wrzuce inny temat, cos uniwersalnego, no wiec zaczelam chocby o czytaniu (to mi przyszlo na szybko do glowy), ku mojej radosci temat chwycil, ale...ja wyskakuje chocby z ksiazka Coelho czy Süskind'a a te na mnie patrza jakbym sie z ksiezyca urwala i temat chwycil ale o poradnikach dla matek, czasopismach dla kobiet jak i ksiazkach kucharskich...rece mi opadly :( Kurcze kobietki, przeciez zycie nie kreci sie tylko w okol dzieci i mezow. Dziecko mam na codzien i przeciez mozna porozmawiac o czymkolwiek innym niz dzieciach. Ja nie wiem, ale ja "wysiadlam z tego tramwaju". A moze to ze mna cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Dziewczyny, dodam jeszcze, ze jak juz byl ten temat o czytaniu, to ktoras tam zaczela o ksiazce kucharskiej gadac i wiecie co? Im nawet nie chodzilo, ze sa jakies fajne przepisy ale dziwily sie, jak to komus moze sie chciec bawic w kuchni z tymi wszystkimi pierdolami, haha, ze prosciej jest pojsc do restauracji czy mc donald's-a lub zamowic cos z pizzerii. Wiecie co? ja z nudow gotuje, wole ugotowac obiad, niz siedziec tam w parku i gadac codziennie o kupach, wole posprzatac w domu, gdy one wymieniaja sie doswiadczeniami, gdzie najlepiej szukac sprzataczki i jakiej narodowosci sprzataczki sa najlepsze. Wow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
maja :) ja tez cholera cierpię na bezsennosc ale nie z powodu kłopotów tylko taka przypadłość oj jak mnie to wkurza mna maxa ty zadroscisz ze my pracujemy ,ja zadroszcze Ci ze masz dziecko i tak w kólko , jak ciebie czytam to powiem Ci ze masz fajne podejscie ze na dziecki czy tez mezu swiat sie nie konczy a mi niestety takich kolezanek brak w otoczeniu dokładnie spotykam takie jak te co powyżej wymieniłas bużka i pisz czesciej a gdzie ty na obczyznie zyjesz? jesli mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Atrakcyjna, mieszkam w austrii. Wiesz? ja cierpie na bezsennosc, bo to tez u mnie taka przypadlosc. Jak pracowalam, nie raz kladlam sie spac, bo wiadomo trzeba byc w formie do pracy a tu ni cholery zasnac nie moglam. Wyobraz sobie, ze czasem spie tylko 3 lub 4 godziny i wstaje. Najgorszy koszmar, gdy czlowiek ma jakies problemy i chce sie przespac, zeby choc na chwile nie myslec a tu chocby nie wiadomo jak sie starasz- nie usniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Czy z Toba cos nie tak??? Nie to z innymi jest cos nie tak. Musze Wam powiedziec ze mam słownie jedna koleżanke która ma męża i dzieci i jest super dziweczyna, pogadam z nią o wszystkim, jej świat nie kręci sie dookoła dzieci i męża, a reszta to znajome które raczej nie mają dzieci, bo naprawde wychodzac na piwo przy sobocie nie mam ochoty słuchac o tym własnie o czym Ty napisałaś rezolutna ... A moze masz racje może to inni sa normalni i to normalne że baby o niczym innym nie gadaja..... A Ty i ja i jeszcze pare osób jestesmy nienormalni..... wszystko mozliwe :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Rezolutna jak mieszkasz w austrii to zaproś nas na narty :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
albo maja zapoznaj nas zjakims nieziemsko przystojnym austriakiem hahaha oczywiscie dla kazdej po sztuce zeby nie bylo kłotni :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
atrakcyjna, dla mnie austriak odpada, niemieckego nie znam ni w ząb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Hela, zapraszam na narty i nie tylko, bujniemy sie gdziekolwiek na miasto, tam gdzie nie mam nikogo, zeby isc...wypic piwo... Hela, serio mowie! Atrakcyjna, jesli znasz niemiecki, spoko, nawet pomoge ci znalezc jakiegos fajnego austriaka, wiesz co, poszlybysmy do jakiegos pubu,disco albo cokolwiek inne, i nie chodzi ze na sile ale...wlasnie ta jedyna milosc znalazlam w austrii, co w polsce przez 26 lat znalezc nie moglam i moze tobie sie uda. Hela...jesli znasz angielski, nie ma problemu, austriacy ogolem 99% mowia w jezyku angielskim. Ja tez mowie po angielsku wiec jakby co, to nie bedziemy wyobcowane. Dziewczyny, spadam juz, bo musze dzis spiewac (tak dorabiam do wolnego czasu) i musze sie na bostwo wypicowac :D Buziaki, papa i do jutra a byc moze do dzis w nocy, bo tak koncze. Na bezsennych ewentualnie trafie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
spiewsz w sensie występujesz przed publicznością??? kurde ale faaajnie zawsze o tym marzyłam tylko głosu nie mam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
kurde, ale mnie wkurzył gośc przed chwilą Przywiózł taką szafkę do pokoju z meblowego, facet w meblowym mówił ze to lekkie a to takie pudło cieżkie że masakra gośc z transportu sie zlitował i wniósł ze mna na trzecie piętro, na koniec pyta: "nie ma pani chłopa??",ja mówie że no nie mam i co z tego, a on :"taka ładna babka i chłopa nie ma??" noe myslałam że go ze schodów zrzucę burak jeden wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
hela :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Helus, no dla publiki spiewam...Ok, dziewczyny zrobilam sie na bostwo i spieprzam, bo mam godzine drogi, zeby tam dojechac, musze sie zrywac, bo o 19.5o musze byc. Papapapapapa!!!!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna30
hej kobitki co porabiacie? bo ja jak zwykle w piaki nudze sie mosca a ty gdzie wybylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ehhhhhhhhh szkoda ze was nie ma dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Witajcie dziewczyny, faktycznie atrakcyjna widze że nikt wczoraj nie zaglądnał oprócz Ciebie Ja na grilla się udałam wczoraj wieczorową porą no i własnie dochodze do siebie ufff Ale upał taki że normalnie sie zaraz roztopię Chyba do lodówki wejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Hela, u mnie tez upal, normalnie mozna sie przekrecic :) Ja dzis mylam podlogi hehehe :D lepsze jak sport :D wypocilam sie, kalorii troche spalilam, pobiegalam z mopem po mieszkaniu...sport jak sie patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Kurde ja się nie moge zmobolizowac, nie doś że upał, 32 stopnie w cieniu, to jeszcze mam okrutnego kaca, i ledwo patrze na oczy, Zjadłam wczorajszy obiad, i niestety musze na zakupy iśc a tak mi sie strasznie nie chce..... A jak tam poszły występy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ja tez mam kaca ale moralnego :-)) wczoraj nie bylo z kil pogadac wiec weszlam sobie na czata oooo matko i corko :-) a dzisiaj panowie z czata mecza mnie na gg o foto bo sam zaproponowal ze mi przesle a teraz pisesz ze ja mu cos obiecywala hahha boshe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Atrakcyjna30 i atrakcyjna to ta sama osoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezolutna maja
Hela, wystep poszedl dobrze ale przy okazji sobie piwko chlapnelam a uprzednio przed wyjsciem w domku tez sobie 2 piwka chlapnelam i nie powiem ale czuje sie niezbyt fajnie, tym bardziej, ze glowy do picia to ja nie mam. Upal a ja tez musze isc jeszcze na zakupy,nasprzatalam sie dzisiaj a co najgorsze, dzis tez musze spiewac. Masakra, ledwo zyje a tu jeszcze trzeba sie tak poswiecac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
No to śpiewaj rezoltna ile wlezie i piwko zimne chlup dzisiaj w dużych ilościach coby sie nie odwodnic... A pijesz weissbier ??? Bo ja te austriacke piwka to uwielbiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
hela to ja :-)) a ja robie sobie małe spa i ogladam tv ten konkurs eurowizji super jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
SPA? no no super, ja ogladam ten film z Hanksem co siedzi bidok na lotnisku.... Mam duża warkę, chipsy, pistacje i franziskanera zdrówko A w przerwach obserwuje jak co poniektóre aktorki robia z siebie debilki na polsacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
ooooo matko to te wyjce sie juz zaczely na polsacie? porazka :-) ale cieply jest wieczor super hehhe to kolacje masz super :-) cholera ja tchorz jestem nie mam odwagi tak se stzrelic nic mocniejszego bo potem boool glowy sztraszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
eee tam po piwku nie ma bólu głowy, jest ok, zresztą jutro sie wyspię tak co najmniej do 10 tej albo i dłuzej.... Wieczór jest upalny kak cholera, jutro jeszcze cały dzień taki 32 stopnie, moze uda mi sie nad jakąś wode wyrwac bo w domu nie do wytrzymania..... Widze że pozostałe dziewczyny gdzieś baluja przy sobocie Tylko my przy telewizorku siedzimy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
a nieprawda, ja nie baluję:) Oglądałam występ Edytki i Marcina na eurowizji, po prostu reeeeeeeeeeeewelacja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
ależ ja jestem żle wychowana:( Już się witam:) Dobry wieczór pięknym Paniom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Noo jasne wszystkie piekne jesteśmy a po kilku głębszych to juz w ogóle rewelacja Witaj Bezpolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Wyyyyyyyyyyyyyyyyygraliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×