Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moca tse-tse

mądra koleżanka pilnie poszukiwana

Polecane posty

Ok Kobietki, ja musze leciec, bo moj syn nie daje mi spokoju, hihi i musze w koncu za gotowanie jutrzejszego obiadu sie wziac. Bezpolotu, przepis zamieszcze jutro, bo dzis nie zdarze go napisac...niestety ale jutro obiecuje to zrobic :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wytrzymam te 5 dni to chyba nic wielkiego się nie stanie w moim organizmie ;) Właśnie zeżarłam białą kiełbaskę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
🖐️ jak tam dieta szalone kobitki? ja raczej tez nie pisze sie bom tez miesozerna i nie dalabym rady:D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Kobietki, dzis mam taki smetny dzien. Jakos mnie na wspomnienia zebralo, kurcze...ja chce do Polskiii!!!!! :O Wiecie, nie jest mi tu zle ale kurcze, ja juz tak tesknie, zeby wyjsc na miasto i wszedzie slyszec polska mowe, zobaczyc te polskie twarze, polskich ludzi, zobaczyc to co tak dobrze znam i to czego mi wlasnie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? W Polsce ludziom zyje sie ciezej ale...kurcze mimo to, ludzie w Polsce sa o niebo bardziej serdeczni, szczerzy, otwarci. Choyiaz Polska jako kraj ma swoje minusy (jak kazdy kraj) ale tu nie ma takich ludzi jak w Polsce. Tu ludzie ekstremalnie sie izoluja i chociaz tez sa uprzejmi ale u Austriakow widac, ta sztuczna uprzejmosc, wyuczona, te ich usmiechy sa takie jakby ktos im przykleil do twarzy usmiech wyciety z gazety (doslownie). W Polsce moze ludzie sa mniej tolerancyjni na niektore aspekty ale...jesli sie usmiechaja...robia to szczerze...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna
majuś ❤️ ❤️ ❤️ nie moge pisac bo mam kontrole kierownika ale ja tez strasznie wrazliwa jestem i mnie jakies smety naszly dot.meza ze moze to czy tamto trzeba bylo zrobic bużka👄 amoze ten dzien senny dzisiaj i tak wplywa przygnebiajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atrakcyjna :) Rozumiem, ze duzo pisze ale nie zawsze trzeba mi od razu odpowiadac, haha :D Czasami trzeba popisac, zeby sie wypisac :D :D :D Rozumiem doskonale, ze pracujacy ludzie musza tez pracowac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju a ile już jesteś poza Polską? A Twój mąż to Polak? ;) Ależ Cię wypytam ;) Słuchajcie, nawet nie jestem głodna. Teraz zjadłam gruszkę zamiast jabłka, bo ze wszystkich owoców świata jabłek najbardziej nienawidzę. Około 17 zjem serek, a później winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie 6-ty rok jak juz nie mieszkam w Polsce i 3 lata jak nie bylam w Polsce :( Moj maz jest Polakiem ale wychowanym w Austrii od malego. Tu konczyl wszystkie szkoly,itd. Lepiej mowi po niemiecku niz po polsku, haha :D :D :D Czasami mamy problemy z mentalnym porozumiewaniem sie :D Literalnie wszystko brzmi niby prosto i oczywiscie ale on mysli po niemiecku, tak na niemiecki sposob a mowi do mnie po polsku. Normalnie on nie rozumie moich metafor, ja z reguly nie rozumiem jego ale ogolem sie dogadujemy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, czy ktoras z was orientuje sie jak mam usunac plame z zaprana juz plame z oleju??? Bo kurcze, pochlapalam moja ulubiona bluze, wypralam ale plama zostala, buuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Spróbuj płynem do naczyń nalać na plame potrzec mocno żeby się zapienił odłozyc na godzinke i potem wyprac w proszku :-)) ja zawsze na świeża plame tak robie i schodzi nie gwarantuje co sie stanie z juz wypraną W ogóle to czesc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Musze przyznac Mosca że z tej Twojej diety to wino owszem mogłabym spróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Hela, sprobuje, moze uda mi sie uratowac moja kochana bluze :O A dzis Dziewczyny, troche sie naganialam, najpierw polecialam z synem na zakupy, jak wracalam przypomnialam sobie, ze mialam kupic rame na obraz, kurcze...malo tego nie wymierzylam obrazu, wiec musialam sie wracac, hehe :D Przylecialam do domu, wykapalam syna i dalam mu jesc. \"Trzoda chlewna\" obrobiona :D Teraz jeszcze musze uprzatnac kuchnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :) hela, ale się uśmiałam z obrazków :D i mój ulubiony z wilkiem we wnykach :D:D:D działaj maju działaj :) piosneczka nawet miła dla ucha a tekst faktycznie budujący :) a a'propos szczerej polski... :o ja mam ostatnio troche inne doświadczenia, uśmiech sztuczny bo poprawność polityczna ma być :O mosca trzymam kciuki za wytrwałość Twą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisniegu, chodzilo mi o zwyklych szarych obywateli :) Tych ktorych widujesz w telewizji, poza malymi wyjatkami jak dla mnie to najgorsze szambo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Witajcie Dziewczynki ❤️ Ja dzisiaj tylko na zupę pomidorową zapraszam a to z tej racji, że mi wczorajszy bigos został, więc gdyby któraś miała ochotę ;) Co zaś do diet to ja preferuję tylko słodko - mięsne, ale nie dosłownie rzecz jasna :D w ubiegłym roku zrezygnowałam z cukru i ziemniaków na niespełna 2 miesiące; schudłam 6 kg., wyglądałam i czułam się okropnie i dietę odstawiłam w kąt. Wybieram się na siłownię już 3-ci rok, ale też się nie mogę zmobilizowac; gdybym miała z kim, pewnie już dawno bym poszła a tak to tylko sobie nieustannie obiecuję :O Maja a dlaczego Ty aż 3 lata nie byłaś w Polsce????? Jeśli wolno zapytac; przecież Austria to nie koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpolotu, ja zeby dojechac do miejscowosci, z ktorej pochodze potrzebuje ok. 20 godzin w podrozy lacznie z przesiadkami. Ciaza, male dziecko i dlatego tyle czasu tu zapuszczam korzenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tak malym dzieckiem na prawde bardzo ciezko sie podrozuje, poza tym...moj maz nie chce jechac taki kawal samochodem, wiec jestem zdana na pociagi (samolotow panicznie sie boje :) ) Moglabym jechac do Krakowa ale chwilowo nie mam z kim zostawic dziecka a z dzieckiem to zaden odpoczynek niestety...ale matka ze mnie co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra matka, spędzasz z nim całe dnie :) sama się urwij, małego zostaw mężowi i jazda ;) :) a te poprawne politycznie ludzie to niestety nie w tv tylko na zywo :o ale fakt są też i naturalni :) pewnie jak wszędzie są ludzie i ludziska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Maju samoloty statystycznie to najbezpieczniejszy środek transportu... To faktycznie mieszkasz strasznie daleko bo do wiednia to sie kilka godzin jedzie samochodem około sześciu chyba (ode mnie)... A nie masz jakichś autokarów??? 20 godzin to się prawie do paryża autokarem dojedzie... to od Ciebie na pewno krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
Maja Przebiśnieg ma rację!!!! Kobieto Ty jesteś wzorową matką!!!!!! Przecież całymi dniami jesteś ze szkrabem; do tego zajmujesz się domem Przecież to naturalne, że chciałabyś zobaczyc rodzinę, znajomych i pooddychac generalnie Polską. Pogadaj z mężem, powinien to zrozumiec, nie da się przecież po 26-iu latach przesadzic kogoś na inną glebę i kazac mu rosnąc. A teściowie? Nie zajęliby się wnukiem, żebyś chociaż na tydzień mogła tu tzn. do Polski wpaśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Jak macie ochotę to własnie gotuje kalafiorową :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZPOLOTU
no właśnie tak go coś mało zostało :D Cieszę się Przebiśniegu Drogi, że Ci smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×