Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

Gość skad skad skad
K :P taka kobietka-----> no to juz, zagaduj do brata;) jedzowata-----> nie tyle falszywa skromnosc co po prostu poczucie humoru;) tez tak czesto robie, chcoiaz wiem o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jędzowatość fajny facet, to prawda, ale nie podoba mi sie to, co wlasnie zaobserwowalam. udawana skronosc, albo chec komplementow, nie wem, jesli jestes niesmialy i po prostu potrzebujesz, zeby ktos ci poslodzil to luz, ale takie udawanie, ze niewiaodmo o co chodzi jest wk**wiajace. nie za bardzo cie rozumie teraz....nie rozmawiamy tu o powaznych sprawach..to tylko forma zabicia czasu....i nic pozatym...a czy niesmiały???? raczej na odwrót;) no i dowartosciowany tez jestem,juz od dawna,wiec ten text wyzej nie na miejscu:(..ale i tak pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzowata-----> nie tyle falszywa skromnosc co po prostu poczucie humoru tez tak czesto robie, chcoiaz wiem o co chodzi DOKŁADNIE.....sa dni ze uwielbiam pisac na powazne tematy sa dni ze nie pisze nic sa dni gdzie sie smieje...sa tez dni gdzie mnie doły dopadaja....sa dni gdzie mnie rozpiera humor normalne zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takakobietka (takakobietka@o2.pl) brat niedzwiedz, a co do podpowiedzi to jestem z podkarpacia konkurs otwarty nagroda tez bedzie jaka nagroda?......hmmm? Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie rozumie, ze nick dobrany:D ja nie wiem jaki jestes, pisze to co zaobserwowalam. mozesz byc niesmialy, mozesz byc pewny siebie, otwarty, czy dowartosciowany, ale z tego co tu piszesz tego nie widac. doceniam to jaka jeste sosoba, bo czytam twoje posty od jakiegos czasu, ale ta chec, zeby te kobiety ci wyjansily o co im chodzilo(cyli slodzly), bo ty niby nie zrozumiales, albo nie wiesz zupelnie o czym one mowia, jest powalajaca:D tez cie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad skad skad
Dokldnie. Nie mozna wszystkiego brac na powaznie;) czasami trzeba poudawac "glupa" i tyle;) Jakby wszystko bylo pisane i mowione prosto z mostu to byloby nudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...blisko, 60 km od Rzeszowa, z tego miasta pochodzi druzyna piłkarska dosc znana w Polsce;) co do nagrody to...niespodzianka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzowatosc, trzeba miec poczucie humoru:) niestety niektorym go brak:( zycie jest za krotkie zeby brac tak wszystko na powaznie:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagrodą jest wspaniala i atrakcyjna wycieczka do Mielca:D Na miejscu wiele atrkcji, zwiedzanie itp. oraz mozliwosc skorzystania z zaproszenia na pyszną kawke, na koszt firmy (czyli moj :P ) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra;)....jasne ze skorzystam jak bede w tamtych okolicach;):) hihihihi a to ci nagroda:);) zmykam bo czas do domu;)ale jutro tu wróce;) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiu! A ja dobrze wiem, skąd jesteś! Na troszkę pojechałam nad morze, a tu prosze, batalia o niedxwiedzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krople do oka
Hmmm... to brat z miasta do którego sentyment mam ogroooomny:) Zawsze kiedy słyszę Częstochowa, to cofam sie o 15 lat... "wspomnienia sa jak słońce, wspomnienia jak lawa gorące...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×