Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

a skąd wiesz jakie?;) O.K racja, że WKS kojarzy się tylko z jednym... przynajmniej tak mi się wydaje:P A piękne jest... za każdym razem kiedy przechadzam sie uliczkami odkrywam te same miejsca na nowo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze nie:) acz do Świętochłowic nic nie mam:P nawet tam moja nóżka nie stanęła... a może warto?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowe miasto slaskie...czyli brudne i zakopcone...ale maja duze tradycje zuzlowe:):):):):) hehehehe..chcesz biszkopta do kawy???? mam jeszcze dwa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha.... no ledwo złapałam:) troche zgniotłam, ale cóż...:P Kawka była z rana, zaraz po prysznicu: mała, czarna, z łyżeczka miodu i cynamonem + szczypta chili:)... tak lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Przykro mi...w pracy nie posiadam takiego arsenału przypraw, ale na juto masz jak w banku:).... może być?;) A znasz taką miejscowość... to chyba niedaleko- Koszęcin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople do oka Przykro mi...w pracy nie posiadam takiego arsenału przypraw, ale na juto masz jak w banku .... może być? A znasz taką miejscowość... to chyba niedaleko- Koszęcin? :D:D:D to z góry dzieki za jutrzejsza poranna kawe;) jasne ze Koszecinie byłem:):) niedaleko czewy;)........do jutera🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocna, aromatyczna od przypraw z odrobinką chilli i miodem?:) taka dziś serwuję...:) proszę--->{kawa}... a może zostało Ci trochę biszkoptów do kawy, chętnie się poczęstuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszkopty zjedzone:(:(:(:( ...ale dzisiaj jade po nowe co by na poniedziałek do kawy były.... moge sie podzielic dzisiaj sernikiem(siostra piekła wczoraj)........ DZIEKI ZA KAWE:):):) ps.to co robimy dzisiaj?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... prawidłowa odpowiedź brzmiałaby: PRACUJEMY:P no i zapewne tak będzie:(... acz popijając kawkę... tak, sernika poproszę:) a później możemy na spacer iść... tak wirtualnie, ale... zahaczyć o jakąś knajpkę na obiad, pogawędzić o miejscach, które znamy Chyba, ze Brat reprezentuje bardziej spontaniczny front?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak masz racje;) oficjalna wersja...PRACUJEMY:) DLA CIEBIE--------------------> SERNIK ja jestem za spacerem...ale najpierw KINO I KAWIARNIA....a wkawiarni kawa i co???? JASNE ZE BISZKOPTY;);):p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna kawa? Bracie.... a może tak bardziej zdrowo- mam lekki odchył w tym kierunku:P sok, green tea... a kino baaaaardzo chętnie, nawet we wczesnych porach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople do oka Kolejna kawa? Bracie.... a może tak bardziej zdrowo- mam lekki odchył w tym kierunku sok, green tea... a kino baaaaardzo chętnie, nawet we wczesnych porach moze byc film....."moj brat niedzwiedz":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu....
Witam brata ze swojego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×