Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skad skad skad

skad jest brat niedzwiedz?

Polecane posty

nie wiem na którym mam teraz odpowiadać ;):P ja to tylko u Nosfera przesiaduje ;) no i tu jak mi się rano uda :D a jest jeszcze jakiś bratowy top???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat jak tam te Twoje kissy ;):P:P:P ehhh....ja zaraz idę do pracy...:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo pierwsze kissy :):):):):):) SUPER :D:D:D:D:D a dzieci pozdrowię od brata niedźwiedzia :P ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planszunia..pozdrów pozdrów koniecznie:):)...cos czuje ze dzisiaj ciezki dzien bedzie u mnie w pracy:O:O:O:O klima sie sprzedaje na potege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat:) chyba nic nie robimy... nooo.... pracujemy rzecz jasna:P upał, upał, więc dzis wode popijam i owocem soczystym zagryzmam Wiem, ze dla niektórych owoce+ woda= toaleta, ale... nie dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat bo to trzeba być on lajn i wtedy się lepiej wymienić :) ja mam Monte, kropelek i sury :) czekam na Ciebie brat :D krople 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam moge rzucic:):):):).....ale wiecie jakie ja teraz mam wieczory:):):):D:D.....a w pracy na kompie to ja zadnych fotek swoich nie posiadam:(:(:(..wiec mozliwosc jest tylko w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planszunia:):):) dotarło dotarło:):):)...tylko nie widze twojego koloru oczu:P:P:P:P:P bo jest czarno białe:P:P:P:P.....miło mi i dzieki,teraz wiem z kim rozmawiam...wiecie te wizualizacje:D:D..hhhehehehe bedzie odsyłka:):):) ale ten text w meilu był nie potrzebny:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankahuliganka
a bratka lubie bo ona taki smieszny czasami i nie jest gburem jak np campnou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×