Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agattka81

wstydze się mojego ciała.

Polecane posty

Gość AGATTKA81
oby. a co zpiersiami jak im przywrócić jędrność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem. Dopiero teraz nabieram odwagi, by pokazywać swoje ciało. Urodziłam dwoje dzieci. Rozstępy mam po pierwszym. Jednak wcześniej się nimi nie przejmowałam, bo nie były tak widoczne. Teraz, gdy patrzę w lustro widzę je wszędzie: na udach, pupie, brzuchu i piersiach (po drugim stały się jakby rozciągnięte). Mój mąż mówi, że to nie ma dla niego znaczenia, bo dzięki mnie ma dwoje wspaniałych dzieci, a ja dla niego i tak jestem najpiękniejszą i najcudowniejszą kobietą. Jednak, gdy widzę te piękne panienki m.in. w necie, to tak mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietki
cały problem w tym ze wy nie uprawiacie sportu i nie dbacie o ciała przed porodami aby ciało ładnie wyglądał potrzeba mięsni a wy od lekcji w-f wymigujecie sie wszelkimi sposobami ja w szkole duz ćwiczy;lam dzis jestem po 4 porodach i mogę pokazać swój brzuszek ;) To jest przestroga dla młodych dziewczat cwiczcie cwiczcie i jeszcze raz cwiczcie sama szczupłosc nic nie pomoze i po ciązy brzuch bez miesni flaczeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ćwiczyłam i nadal ćwiczę jeśli tylko mi czas na to pozwala (dwoje dzieci, mąż, dom, praca, studia i kurs). Mój rzuch zaczyna wyglądać ładnie, bo staje się jędrniejszy, ale rozstępy nie znikną od ćwiczenia brzuszków. Trochę nie wiesz o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacha...
wszystkie teraz bedą pisac że cwiczyły a jak pamietam w szkole to połowa na lekcjach w-fu zaświadczenia o niedyspozycji przynosiła :O żenada i to jest efekt uboczny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ĆWICZYŁAM ZAWSZE, JEŹDZIŁAM NA ZAWODY SPORTOWE I MIAŁAM JAKIEŚ WYNIKI (LEPSZE LUB GORSZE), NIE UNIKAŁAM W-F -U. JEDNAK JEŚLI CHODZI O ROZSTĘPY TO NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA MA GENETYKA, NIESTETY. W MOJEJ RODZINIE KOBIETY MAJĄ ROZSTĘPY BEZ WZGLĘDU NA TO CZY O SIEBIE DBAJĄ CZY NIE. WYSTARCZY, ŻE ZAJDĄ W CIĄŻĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×