Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zklopotana

Chlopak chce wyjechac na wakacje z kumplami

Polecane posty

Od 4 iesiecy jestem z pewnym mezczyzna.Bardzo sie zaangazowalam uczuciowo.Jest niesamowitym mezczyzna.Postanowilam wrocic do Polski na 3 tygodnie.On oswiadczyl mi,ze wyjezdza z kumplami na wakacje.Nie byloby nic w tym zlego gdyby nie miejsce.Leca na Ibize.Kojarzy mi sie to tylko z jednym.Powinnam mu zaufac i dac swobode czy tez zaprotestowac temu wypadowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czym ci się konkretnie ta Ibiza kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tego nie wie.pytanie czy powinnam protestowac.Czy tez po prostu odpuscic.Jakbyscie postapily gdyby Wasi mezczyzni chcieli spedzic wakacje z kumplami na egzotycznej wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
i jaki jest twoj facet? moze tez powiedz, ze jedziesz gdzies z kolezankami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tego nie wie dopoki nie dojdzie do sytuacji.Pytanie jak byscie postapily z waszymi mezczyznami gdyby chcieli wyjechac n egzotyczna wyspe w towarzystwie kolegow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się akurat nie o towarzystwo kolegów martwił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ibiza to jedna wielka impreza ktora trwa 24 godziny.Ogladalam filmiki na youtube i przerazilo mnie co zobaczylam.dlaczego nie wybral innego miejsca gdzie przynajmniej moglby cos zobaczyc oprocz lasek w bikini tanczacych pod wplywem srodkow odurzajcych przez cala dobe.wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaprotestujesz, mozesz doprowadzic do rozpadu zwiazku (na 90%), a jesli nie zaprotestujesz, zostaniesz zdradzona wielokrotnie podczas tych wakacji. czyli tak, czy siak, juz po was. w ogole, dlaczego on wyjezdza na wakacje z kumplami, a nie z toba? albo z kumplami, z toba i z ich dziewczynami? jesli jedzie tylko z kumplami, badz pewna, ze jada tam w konkretnym celu: wyszalec sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie wlasnienie rozumiec czego tego czasu nie spedza z Toba tylko z kumplami z dala od Ciebie przy boku jakis lasek;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzie z kumplami a nie ze mna poniewaz nie chcialam z nim wyjechac.Mam kilka spraw do zalatwienia w Polsce i tylk 24 dni urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy pierfdolicie? Nieodpowiedni facet, bo chce pojechać z kolegami na wakacje? :o Hahaha, śmieszne. Jak ma zdradzić to zrobi to wszędzie, a nie tylko na Ibizie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ty nie chcialaś z nim wyjechać, jedzie z nimi. Ciesz się, że nei z koleżankami. Pff, ma siedzieć w domu, bo ty nigdzie nie jedziesz? Daj spokój. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna woda
hehe Ibiza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jestem w stanie wyczuc zdrade jak wrocimy z wakacji?jak tak to w jaki sposob?bo juz to widze w czarnych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna woda
Jesli dla niego beda to jednorazowe wyskoki, o niektorych nawet nie bedzie pamietal pewnie, to nic nie zauwazysz. jak nawiaze dluzzszy romans to moze cos zauwazysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze on chce wlasnie tam, bo tak bedzie latwiej, lepiej i nikt (oprocz kolegow) sie nie dowie? a jego koledzy maja jakies dziewczyny, czy w wiekszosci sa sami? bo jesli sa sami, po co twoj chlopak mialby z nimi jechac w miejsce, w ktorym mozna jedynie imprezowac i wyrywac laski? przeciez po to tam sie jezdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mieszkam we Wloszech i mam meza Wlocha (ale moj beze mnie raczej nigdzie sie nie rusza, nawet z urlopem sie dostosowuje). Za to ma kuzyna hulaj dusza, ktory tez jezdzi po Ibizie, Rimini, to sa typowe miejsca dla tych ktorzy chca sie zabawic bez zadnych zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi ze on byl glownym inicjatorem calego wypadu.Nie dal mi ani razu powodu do obaw,ale jego umilowanie do dobrej zabawy troche mnie przeraza.Nie che miec caly czas reki na pulsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Rimini w tamtym roku na wielu dyskotekach i nikt tam nikogo do niczego nie zmuszał. ;) Więc jak już wspomniałam 'jak będzie chciał zdradzić, to zdradzi niezależnie od miejsca''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszkamy we Wloszech a w Anglii.Chulaj dusza czy nie nie wiem.Jak narazie chulalismy razem ale pierwsza okazja i ucieka na ibize.Dziwna sprawa bo mi by to do glowy nie wpadlo gdybym miala wypad z kumpelami.Rok temu wyjechalam na Corfu i wiem co sie tam dzialo.Cholrea jasna moze lepiej teraz niz pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak będzie wychodził do pracy też będziesz trzymała ręke na pulsie? ;) Skoro z nim jesteś powinnaś mu ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×