Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaaa5

JAK TO W W KOŃCU JEST Z URLOPEM???????

Polecane posty

Gość nikaaa5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
C.D. ;) Mam pytanie odnośnie urlopów Od maja tego roku zaczęłam pracę w pewnej firmie(u prywaciarza) , głupi mój szef zaczął się czepia urlopów i wydaje mi się że robi wszystko żeby wyszło to na moją niekorzyść. Ile należy mi się urlopu jeśli moim wymiarem urlopu jest 20 dni, a on się ze mną kłóci, że za jeden miesiąc u niego przepracowany przysługuje mi jesden dzień pracy-to chyba jakas kpina!!!!!!! Niech mi ktos napisze jak to w końcu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJ SZEF MA
racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Ja słyszałam, że 1,5 dnia a nie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJ SZEF MA
za jedn przepracowany miesiac nalezy sie 1 lub 2 dni wolnego zalezy ile masz przepracowanych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhjnytdej
nie ma racji bo należy ci się 2 dni za każdy przepracowany miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 1 miesiać pracy jesli przysluguje Ci proporcjonalnie 20 dni na rok masz dokladnie 1,6666666 itd dnia wolnego... natomiast nie wiem od jakiego miesiaca pracujesz wiec nie wiem ile przysluguje Ci do konca roku, ogolnie liczy sie to takze proporcjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhjnytdej
no fakt:) jak normalny pracodawca to ci zaokrągli do 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJ SZEF MA
czyli na dzien dzisiejszy masz 3 dni wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
zaczęłam pracowac u niego od pierwszego maja i chciałabym wiedzieć ile będzie mi się należało urlopu e wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz napisalismy
juz ci napisalismy 1,66 wiec sobie oblicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystrarczy pomnożyc 1,66 przez ilosc miesiecy, w tym wypadku 4, o ile nie wybieralas nic wczesniej i wtedy wychodzi jasno, ze pzrysluguje Ci 6,64 dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa5
Zeby było jasne to nie jest moja pierwsza praca, wcześniej pracowałam w jedej firmie 3 lata, czyli nalezy mi się 20 dni urlopu, ale we wrześniu jeśli będę chciała wziąć urlop u obecnego pracodawcy, to przysługuje mi 1,66 razy ilość przepracowanych miesięcu u obecnego pracodawcy, czyli razy 4, w sumie mi to daje 6,64, czyli będę mogła wziąć 7 dni urlopu, czy tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
prawo sie zmieniło i jest półtora dnia albo jeden i jakieś inne sciepy nie wiem kiedy wymiar przechodzi na pełne 20dni bo na 26 po 10 latach ale najlepszy jest kodeks pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
a został ci urlop z poprzedniej pracy?? bo jak tak to mozesz go wybrac a jak nie to tamci powinni ci wypłacic ekwiwalent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj kodeks pracy , ja z nigo wiem ze jesli pracowalas mniej niz 10lat nalezy się poltora dnia za kazdy miesiac , jesli Twoj staz pracy wonosi ponad 10lat nalezą sie dwa dni za kazdy miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×