Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

domikap wszystko się poukłada. Praca jest ostatnią rzeczą którą powinnaś się teraz przejmować. Jesli dolegliwości ciążowe bądą bardzo ci dokuczać to zawsze możesz iść na zwolnienie lekarskie. Teraz najważniejsza jesteś Ty i Twoja fasolka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika- bedzie dobrze!!!13mam kciuki! wiele kobiet ma na poczatku plamienia a potem rodzi zdrowe dzidze achaja-a jak u Ciebie z @? czujesz ze nadchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziś od rana mnie jajnik pobolewa - jakby na @. Chyba zrezygnuje z tego jutrzejszego testowania i poczekam spokojnie. Nie chcę zobaczyć jednej kreski, bo to strasznie przygnębiające jest. Co ma być to będzie :) A jak tam żabcia u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jakoś spokojnie,brzuch pobolewa,ale jak na jajeczkowanie. Poza tym i nic,ani piersi nie bolą.a no zapomniałam,spuchłam strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to nie będzie mnie jutro w pracy, bo mam kilka spraw do załatwienia i nie wiem czy będę miała czas do Was zajrzeć, ale obiecuję, że jeżeli zdecyduję się na zrobienie testu to napewno wpadnę chociaż na chwilkę napisać jaki wynik. W tej chwili wydaje mi się, że testu nie zrobię ale nie wiem czy mi samozaparcia wystarczy, tymbardziej jak dziś go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja jak kupisz to zrobisz, chyba że masz więcej ode mnie siły samozaparcia, bo ja nigdy nie mogłam wytrzymać:) a jak u Was z pogoda, u mnie grzeje, parno... mąż chce mnie i córke zabrac na... ryby, może być ciekawie. Wiecie że moja córeczka (prawie 2,5 roku) sama ściaga ryby z haczyka, blee. ja sie okropnie tej ryby boję, choćby była malutka:):):) ślizga i rzuca się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz odważną córę :) Podrośnie trochę i też się będzie brzydzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieczyny uciekam, ale chyba juz większośc uciekła przede mna... miłego popołudnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale Ci fajnie. Nie piszę nic ostatnio, bo mam dużo roboty. W sumie miałam dzisiaj troszkę luzu, ale szukałam innego lekarza, do tamtego co chodze bardzo trudno się dostać. Dzisiaj idę do innego, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wróciłam znad jeziora... Dominikap - ogromne gratulacje!!! Teraz sie nie drnerwuj i wypoczywaj! A dzidziuś bedzie silny i przetrwa najgorsze! Nasza cała trójka mocno opalona. Wypoczelislmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny dzięki za gratulacje:) ale... trzeba jeszcze poczekać zrobiłam dzisiaj rano kolejny test (powinien być najbardziej wiarygodny) i jeszcze słabsza kreska niz była:( zato doszły objawy: podwyższona temperatura i chwilowa zgaga:) @ ciągle brak sama nie wiem, juz chyba tylko łudzę się ale serdecznie Was pozdrawiam i życzę spokojnego i udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie było gonie co chwile do lekarza, to na badania, to na USG wyszło ze mam podwyższoną prolaktyne i stad problemy z zajsicem w ciążę na USG w 14 dc wyszło ze nie mam owulacji i cienkie endometrium bo tylko 5mm ale mozliwe ze skoro mam długie cykle to za wczas na owulacje ale wysoka prolaktyn hamuje owulacje wiec wszytko mozliwe ze jej nie było dostalam juz leki bromergon i luteine dopochwowe ponoc powinna sie obnizyc i juz w kolejnym cyklu powinna byc OK jeszcze mam skierowanie na badanie testosteronu i mąż musi zrobić badanie nasienia dominikap- myśle ze skoro po raz kolejny jest kreseczka-mimo ze słaba to jednak to jest ciążą- GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zaczęło się:(((( co prawda plamię jak na razie, ale się rozkręci,niestety..... dominika jak do tej pory tylko Ty miałaś szczęście:)Uda Ci się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Jak to cudownie że już jutro sobota :D domikap jestem pewna, że jesteś w ciąży. Nie możesz się tyle martwić!!! Kreseczki są cały czas widoczne i to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku super że już wiesz na czym stoisz. Teraz musisz poczekać do kolejnego cylku i zabrać się do pracy :) Na takich "dopalaczach" na 100% zajdziesz w ciąże :) Żabcia głowa do góry. Tobie też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak od 15 weekend:) tylko że ja nie bardzo sie nudzę, ale zaglądam, aglądam do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ Aszti...........|...????????????.....|.....???????...... .|.. .. ..3...... achaja82......|......09.08......|.....08.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ...6........ Ptakowa.......|......25.08......|.....29.08.......|. .... 13....... Sylvia25.......|.......1.09........|.....7.09........|.. ......1....... Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ |__________________ dominikap.....I.....................I................... ........ Żeby smutno nie było:)ale jeszcze nic u siebie nie zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ratujcie mnie bo od wczoraj jestem nadal spuchnięta!!!mam wrażenia,że zaraz pęknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia - to że puchniesz to naprawde poważna sprawa. Pij kochana jakieś moczopędne herbatki, bo jeszcze jakiegos kłopotu sobie narobisz?? A toalete odwiedzasz regularnie?? żebyś nerek sobie nie załatwiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika- do ubikacji chodzę normalnie,najgorzej mi puchną nogi i dłonie.Byłam z tym u lekarza, dała na wyniki-są oki i tabletki diosminex-to jakoś na krążenie żylne? wiesz może to od pracy, bo 12 h stoję na nogach. W każdym razie nie jest nic lepiej i to puchniecie to nic przyjemnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie zazdroszczę Ci. Mi nogi i dłonie puchą jak jest strasznie gorąco, ale popijam herbatki moczopedne i mi przechodzi. Najgorsze jest to, że w pracy mam przyjemny chłodek, ale jak wyjdę na ten gorąc to w momencie mam palce tak spuchnięte, że musze wszystkie pierscionki ściągać bo nie dam rady ich nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
witam was dziewczyny Dominiko ja przy pierwszej ciąży też tak maiałam bardzo ale to bardzo słabiutką drugą kreske i w terminie spodziewanej miesiączki lekkie plamienie a do lekarza poszłam trzy dni po terminie spodziewanej m i lekarz potwierdził ciąże teraz moja łaba kreska we wrześniu kończy pięć lat tak więc nie denerwuj sie tylko umów na wizyte do gina aby potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
a ja tak wogóle to zaczne staranka od następnego cyklu bo jednak doszliśmy do wniosku że nie ma co ryzykować poczekam na kolejną miesiączke bo jakby coś sie udalo za pierwszym razem to będzie łatwiej określić termin porodu a po za taym mąż obawia się ciąży bliżniaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×