Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

po prostu szef chciał zrobić w 1 dzień, to co robimy normalnie w 3... dlatego nie miałam czasu z Wami poklikać. Ale przeczytałam wszystko i jestem na bieżąco :) A Tobie jak skończył się dzień w pracy? Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap przykro mi.... Szkoda, że tym razem się nie udało :( Głowa do góry! Następnym razem wszytko będzie OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia szkoda gadać :( Na koniec pracy zgłodniałam i chciałam zrobić sobie gorący kubek ale tak źle chwyciłam kubek że cała jego zawartość wylądowała na moich nogach. Efektem jest poparzenie pierwszego stopnia 1/3 uda i okropny ból :( Więc koniec dnia spędziłam w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia a szefem się nie przejmuj oni zawsze mają jakieś durne pomysły. Dominika przykro mi ale dalej trzymam kciuki za następne staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny, mam nadzieje że jednak któraś prześle radosna wiadomość:) Trzymam za WAs kciuki:) Sylvia to rzeczywiście niezły koniec pracy. A jak to skończyło sie dla Twoich ud??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... nie brzmi to zbyt dobrze... mama nadzieje że szybko to poparzenie się bedzie goic, bo teraz przed ślubem macie pewnie całą masę rzeczy do załatwienia.... a co do szefa, to jemu czasem się to zdarza, więc to nie nowość. Z regóły jest tak, że po takim szaleńczym dniu jak wczoraj, pare dni go nie ma w firmie i wtedy mogę sobie odpoczywać do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika skończyło się fatalnie. Blizna na pewno zostanie a co najmniej przez rok muszę uważać żeby tego nie opalać. Jak na razie to wygląda fatalnie i tylko się boje żeby jakieś zakażenie mi się nie wdało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr... cos mi zjadło wpis 😠 Sylvia w aptece dostaniesz dobre środki na poparzenia. Pamiętam, że moja siostra stosowała jakiś spray, co nie przepuszczał bakterii, a skóra i tak oddychała. Z tym że ona poparzyła się gorącą herbatą i rana pewnie wygląda trochę inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia dostałam i maść na receptę taką co mi smarowali w szpitalu i spray na oparzenia ale wiesz że zawsze jest taki strach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. Musisz uważać, zeby teraz czymś tej rany nie zabrudzić. Czasem przez przypadek coś się przyplącze i potem są z tego problemy. Wczoraj chyba miałaś iść do poradni rodzinnej, prawda? Domyślam się, że z wizyty nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Dominika - przykro mi, że ta wredna @ przylazła... Sylvia - nie zazdroszczę przygoty z gorącym kubkiem, miejmy nadzieję, że Ci się to szybciutko zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszcie jak mineło wczorajsze popołudnie? Ja byłam na poszukiwaniach butów i bielizny do ślubu... Z butami to masakra, bo jesli już były takie co mi się podobały, to nie było mojego rozmiaru, a co do bielizny.... hmmm.... mam sobie podejść za parę dnii ostatecznie dobrać biustonosz do gorsetu od sukienki, tak żeby wszystko dobrze pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienię, już przynajmniej sie nie łudzę:( Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ Aszti...........|...20/21.07.....|.....???????.......|.. .. ..3...... MoNikkka86.. |......21.07......|.....???????.......|.......3........ dominikap.....I.....01.09......I......3.09........I.... . ..3........ achaja82......|......09.08......|.....08.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ...6........ Ptakowa.......|......25.08......|.....29.08.......|. .... 13....... Sylvia25.......|.......1.09........|.....7.09........|.. ......1....... Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytermin mamy ten sam, ale test daleko kochana wpisałaś, ja pewnie i tak tak długo nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna na liście do testowania jest achaja... Ciekawa kto przełanie tą złą passę i wreszcie doczeka się dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika też to zauważyłam :) Ja mam zamiar wytrzymać do testowania i nie zrobić ani jednego wcześniej no chyba że coś faktycznie zauważę nienaturalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba tygodnia nie wytrzymała. Nio chyba, że wszystko by wskazywało na przyjscie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Mam tyle roboty, że nie mam kiedy pisać. Ale jeszcze tylko ten tydzień, a potem będzie trohcę luźniej. Poszłam wczoraj do lekarza. Chciałam zeby obejżał moje wyniki estradiolu i w razie czego posłał na badanie drożności jajjowodów. Ostatnio jak u niego byłam, to powiedział, że jak dalej nie będę mogła zajść, to będę musiała zrobić to badanie. Wiecie co, było tyle ludzi, że się nie doczekałam i poszłam do domu. Cały wieczór siedziałam wściekła, że nic nie załatwiłam. MOże to badanie by mi pomogło. Czytałam, że jest to częstą przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co poczekam do jutra, bo jakies dziwne plamienie a nie okres sie pojawił?? rano wygladało na okres a teraz to juz nie bardzo?? Jeszcze cholera brakowało żebym jakieś choróbsko złapała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikap a wiesz, że Ty możesz być w ciąży... Czasem takie plamienia w teminie miesiączi występuja.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa spokojnie, niektórych rzeczy nie przeskoczysz. Zapisz się na inny termin. Może uda Ci się wczesniej dostać do tego Twojego doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, on właśnie niby nie rejestruje a potem się okazuje, że wszystkie baby sa zapisane na jakąś godzinę. Niby jest wg kolejki. Dwa razy juz byłam się pytać i chciałam się też zarejestrować to mi te durne baby mówieły,m że wg kolejki. No nic sprubóję jutro jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz to juz napewno czekam a może i nawet 2 dni poczekam jeśli nic sie nie zmieni to dopiero i to chyba odrazu na Betę? Wogóle nie czuje że mam dostac @, wogóle jest dziwnie i troche obawiam się że to byc może moja podświadomość zadziałałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikap wątpię, żeby podświadomość zatrzymała @ która jest w toku. Poczekamy jeszcze troszkę i wszytko się wyjaśni. Mam nadzieję, ze będziemy mogły wszystkie się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×