Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

hej dziewczyny!!!!Ale mam zaległosci...Ktorejs juz sie udalo?Bo nie zdazyłam przeczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczyny chyba już do domów pouciekały. Ja też niedługo zmykam. Do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co taka cisza u mnie bez zmian, tzn jest @ ale bardzo bardzo skąpo, być może dzisiaj (czyli w terminie) nadejdzie ze swoja siłą... u mnie słoneczny dzien sie zaczyna, wstawać i do pracy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikap ta skąpa @ to dobry znak. Może okaże się, że następną bedziesz miała za kilka długich miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam bardzo gorący dzień w pracy... uff. Ta ta terminowość mnie wykończy. A dzisiaj też nie najlepiej ale mam nadzieje że znajde chociaż czas na śniadanie, bo wiecie że połowę zabrałam wczoraj spowrotem do domu, bo nawet nie było kiedy. Wpadłam taka głodna a tu mężuś pyszny obiadek na stole postawił ( filety z kurczaka w cieście - mniam mniam) - zuch chłopak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) ja tylko na moment, bo potem mogę na kilka dni zniknąć:)tak,tak,praca:(a w piątek na ślub idę a kompletnie mi się nie chce....jeszcze 4 dni do terminu @ a objawów zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam wczoraj na pierwszej wizycie z moim narzeczonym w poradni życia rodzinnego ( bo niestety trzeba iść przed ślubem ), no i na kolejne dwie raczej już nie pójdziemy bo pani stwierdziła że jednak nas do niczego nie przekona :) No i niepotrzebnie wdała się z nami w głupią dyskusje ;) W związku z czym na nauki raczej też już nie pójdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja dziś nieco spóźniona.. zabcia u mnie też nienajlepiej - temperatura zaczeła powoli spadać, chyba niebędę w tym miesiącu testować, poczekam grzecznie na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia a ja mam pytanie: jak takie spotkanie wygląda. Mnie taka wizyta czeka we wrześniu i strasznie jestem ciekawa :)O co pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia totalny besens. Nas próbowala przekonac ze metoda mierzenia temperatury i obserwacji śluzu jest wspaniała i niezawodna. Trochę jej się to nie udało. Zapytaliśmy się co możemy się fajnego dowiedzieć na takim kursie to ona powiedziała że oprócz planowania rodziny i metod naturalnych zabezpieczania to nic. Więc stwierdziliśmy że to nie ma sensu. No i już nie pójdziemy tam więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś obudziłam się w takim humorze,zmęczona jestem do tego,znowu mi nogi puchną:( Achaja, u mnie też,dziś mam 36,8 a wczoraj 37 także róznica jest ,a mniej wiecej o jednej porze mierzone, co prawda nie mierzyłam regularnie w tym cyklu,ale jakiś obraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na raie nie dostalismy zadnej. Ale byłam u ksiedza w sobote i mu powiedziałam ze mój narzeczony nie da rady być na szkoleniu to mi powiedział że to nic nie szkodzi bo to nie jest dla niego ten papierek tylko dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spoko księdza macie. My musimy być na 3 spotkaniach...bez tego niestety nie przejdzie :( Dziewczyny nie łamcie się. jeszcze troche cierpliwości i wszystko się wyjaśni samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , nie wiem co mam robić, lecieć po test ( czy to coś da skoro 5 dni temu wydzedł negatywny) czy zcekać na koniec @. Chociaz pierwszy raz zdarza mi sie taki okres, że wystarcza sama wkładka (jakby nie patrzeć na komfort to pewnie cały dzień bym mogła nie zmieniać), coś się dzieje tylko co?? Obawiam się jakiejś choroby, bo przecież test by wyszedł 5 dni wcześniej. nie wiem co robić, co byście zrobiły, poczekały ?? ja mimo zawału pracy, nie moge przestac o tym mysleć... mężowi jeszcze nie mówiłam że @ jest inny niż zwykle, bo zrobi sobie nadzieję, on tak czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika jak masz mozliwość to wyjdz z pracy i leć do apteki po test :) Jak juz robisz to od razu napisz co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Dominka ciężko powiedzieć co to może być. Może rzeczywiście zrób jeszcze jeden test - 5 dni to duża różnica dla testu, ale ja na Twoim miejscu zrobiłabym go z porannego moczu - zawsze to bardziej wiarygodny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaja ma racje. Lepiej zrób go rano zaraz jak wstaniesz . Nawet jeżeli by było tak że wyjdzie negatywny to nie zamartwiaj się od razu bo to wcale nie musi oznaczać żadnej choroby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cię sciągać na ziemię, ale taki skąpa @ nie musi oznaczać czegoś złego. Ja ostatnio też tak miałam i gin mi powiedział, że to czasem może się przytrafić. Mam nadzieję jednak że test wyjdzie pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny oszaleję chyba ze szczęścia, zobaczyłam 2 kreski:):):) fakt że bardzo słaba ta druga ale jest, obowiązkowo jeszcze jeden wykonam i jeśli to potwierdzi pójde do gin (oczywiście najpierw znjade dobrą albo pojade do starej 50 km) niesamowite uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×