Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

Gość nicola 81
tak przewidywany termin miesiączki 2-3 wrzesień więc staranka ok 12 września a marzyła by mi się córka no ale za bardzo celowac nie będe bo dlamnie jest warzne aby było zdrowe a po za tym nie chce żeby mąż zmienił zdanie bo ciężko miałam go namówić bo on sam jest jedynakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) My tez zaczynamy od wrzesnia. @ powinnam mieć ok 30 sierpnia (jeśli się nie spóźni tak jak teraz) więc zobaczymy co nam wyjdzie z tych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
a masz już dziecko czy to twoja pierwsze staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wutam Nikola dziękuje za słowa otuchy:) zaczernij sobie nicka, żeby nikt nie podszywał sie pod Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Mamuśki i wszystkie przyszłe Mamuski! Byłam wczoraj u innego lekarza. Eh, znowu badania i badania. W poniedziałek będę miała test na wrogość śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola to będa nasze pierwsze starania, ale juz nie mogę się doczekać bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ptakowa - pytałam sie juz wcześniej jak tam Twoje papierki, zdąrzyły do Warszawy??:):):) ja zaraz uciekam, nie mogę ostatnio wysiedzieć w pracy, nosi mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap, pewnie, że nie zdąrzyły ale co mnie to, ja nie jestem cudotwórcą. Siedze codziennie po godzinach a oni i tak wymagają, żeby rzecz któta może być zrobiona najszybciej w 4 dni ma być już zrobiona na wczoraj. Test polega na tym, że lekarz bada, czy mój śluz nie jest zabójczy dla plemników. Dokładnie nie wiem, jak to będzie badał. Kazał przyjechać 3-4 godziny po seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap, zwymaj się z roboty i odpoczywaj, relaksuj się i leniuchuj, żeby się dzidziuś dobrze zagnieździł.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptakowa trzymam kciuki, żeby jednak wszytko było dobrze. dominikap odpoczywaj przez weekend jak najwięcej :) Dzidzia się pewnie z tego ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusia moje to będą drugie przy pierwszym było szybko bo przy trzecim cyklu ale brałam przed tabsy diane 35 ok 8 m-ce bo coś było nie tak z miesiączkami teraz brałam 1,5 r cerazzete i 3,5 r plastry evra i nie wiem czego mam się spodziewać a chciałabym już jak każda z nas robiłam już badania krew mocz cukier wszystko ok a 26 idę do gina a ty jak zaczełaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam tabys (Novinette) ale dawno je odatwiłam. Miała potem straszne problemy z regularnością @. Jestem już po badanich profilaktycznych: morfologia, mocz... czeka mnie jeszcze cytologia, ale na nią idę w środę. Zdecydowaliśmy, że jesli badania nie wyjdą złe, to od przyszłego cyklu zaczynamy staranka :) Mam nadzieje, że szybko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pomyślcie że zwariowałam,(ale chyba tak jest) jeszcze tu jestem po to by powiedzieć że poleciałam kupic kolejny test (4!!!) i dwie krechy!!!!!!! chyba sie uspokoiłam:):):) oczywiście poczekam do przyszłego piatku do wizyty u gin, ale chyba jednak mam powody do radości:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem Wam tylko że dwa testy te z grubsza linia (pierwszy i ostatni) były strumieniowe, a tamte pozostałe płytkowe. Chyba cos mam szczęście do strumieniowych:):) chociaż babka w aptece mówiła że to żadna różnica , że maja tą samą czułość, a jednak u mnie różie wychodziło. Teraz to juz napewno nie będę kupowac testów, tylko czekam na wizytę. Udanego weekendu i owocnych staranek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikap jesli 5 test mialby cię uspokoic to go zrób :) Ja zmykam już do domu. Czas zacząć weekend :D Do usłyszenia w poniedziałek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
no widzisz donikap a tak się denerwowałaś jeszcze tylko do lekarza o potwierdzenie a tak po zatym to moje gratulacje bo na pewno mam ci czego gratulować :):):):):):):):) udanej wizyty u gina edusia to znaczy że dawno odstwwiłaś tabsy to ja jestem ciekawa jak to zemną będzie kiedy dostanę prawdziwy okres a nie taki po odstawieniu plastrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
hej znów jestem w kolorze dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nicola 🖐️ Kolorki Ci się zmieniają, bo raz piszesz się ze spacją a raz bez - zarezerwowany masz nick bez spacji. Ja jak na razie byłam twarda i nie testowałam. Jak nie dostanę @ prze weekend to testuje w poniedziałek rano. Dziwnie się czuję - wczoraj cały dzień mnie brzuch bolał tak jak w trakcie @. Kurcze strasznie się nakręciłam i teraz boję się zrobić test. Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć achaja:) widzę,że też masz dylemat:) u mnie jakoś tak dziwnie...Mialam plamienie 2 dni temu a teraz cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ Aszti...........|...????????????.....|.....???????...... .|.. .. ..3...... achaja82......|......09.08......|.....11.08.......|..... ..2........ zabcia86......|......10.08...... |.....14.08.......|...... 2........ kasiula86......|......22.08......|.....23.08.......|.... ..2........ Pamposzek....|......24.08......|.....24.08.......|...... 9........ tulipanek......|......25.08......|.....29.08.......|.... ...6........ Ptakowa.......|......25.08......|.....29.08.......|. .... 13....... Sylvia25.......|.......1.09........|.....7.09........|.. ......1....... Edusia83......|.......30.08 .....|...................| . .....-1...... J_A_N_A.......|.....15.08.08...|...................|... ....-3...... Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ |__________________ dominikap.....I.....................I................... ........ Żeby wszystko się zgadzało to zmieniłam termin testu i tego będę się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achajko-nie wiem i najchętniej test bym teraz zrobiła.Jestem strasznie zmęczona,a pod oczami taki wory,że 50 kg ziemniaków zmieszczę:) mówię Ci masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się NicK -----------| Data @ ---------| Test------------| Cykl starań----- ________ ___ |___________ _ |____________|____________ achaja82.......|......09.08......|.....11.08......|..........2........ zabcia86.......|......10.08.......|.....14.08......|.........2........ kasiula86.......|......22.08.......|.....23.08......|.........2........ Pamposzek.....|......24.08.......|.....24.08......|.........9....... tulipanek.......|......25.08.......|.....29.08......|.........6........ Ptakowa........|......25.08.......|.....29.08......|........13........ Aszti.............|.....31.08........|.....10.09......|........4........ Sylvia25.........|.......1.09........|......7.09......|.........1........ Edusia83........|......30.08 .......|.................| .......-1........ J_A_N_A........|.....15.08.08.....|.................|........-3........ Zaciążone NicK ------------|--------tc---------| -----Data Porodu----- ________ ___ |___________ _ _|__________________ dominikap......I.....................I................... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, troszkę nierówno:-O ale już nie chcę mi się poprawiać, bo się spieszę. Witam ''stare'' ;) i nowe koleżanki! 🌼👄 Dominika, szczęściaro! Gratuluję! Mnie się i tym razem jednak nie udało. Cykl trwał 41 dni (najdłuższy jak dotąd). Pojawił się dokładnie godzinę przed umówioną wizytą u gina:-O (w mordę jeża!) i w związku z tym, zmuszona byłam przełożyć "oględziny" na 11-ego (poniedz.). Tyle, że tym razem pójdę po to, aby ogólnie mnie przebadano, może nawet skierowano na pobranie krwi, w celu zbadania poziomu hormonów, a i może poproszę o USG i badania cytologiczne -sie zobaczy ;) W tabelce wpisałam datę @ 31 sierpnia, ale tak naprawdę przy moich nieregularnych cyklach (szczególnie po doświadczeniach z ostatnim), sama nie wiem, czy choćby w przybliżeniu "wstrzeliłam się" w termin:-O Czas pokaże. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie! Życzę udanego weekendu! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×