Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

achaja a co sądzisz na ten temat? bo ja sie nad tym zastanawiałam, z tym, że musialabym \"na oko\" odstawiać mniej wiecej około 12 dnia cyklu bo nigdy nie potrafię określić kiedy dokładnie mam owulację. I zastanawiam się czy to mi cos da skoro nie bedę piła dokładnie do dnia owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale mam dzisiaj zapierdziel, normalnie zaraz sobie motorek w tyłek wsadzę. Moja kierowniczka wydzwania do mnie co chwila i coś chce, zastępuję od wczoraj 2 osoby, jestem zawalona papierami, dyrektorka rzuca kłody pod nogi a jutro ma jakiś szefos przyjechać i będzie chciał rzeczy o których ja nie mam pojęcia. AAAAA. Olej z wiesołka zażywam od 2 cykli. Kupuję taki w kaspułkach i faktycznie tylko do owulacji. Cycki mnie tak bolą, że jak się niechcący otre o biurko albo o jakis segregator co na biurku lezy to normalnie aż się zwijam. Lecę dalej do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ptakowa! Ja sie własnie zwijam do domu. Chyba sobie kupie ten olej, a co mi tam, do tego wyczytałam że pomaga na cerę, to może dzieki temu pozbede trądziku na czole:P bo czasem zastanawiam się kiedy mi to przejdzie, mam czoło jak 15-stka:P A ten olej sie stosuje od pierwszego dnia @ czy mozna poźniej ale do połowy cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można później, ale wydaje mi się, że działanie będzie lepsze, jak zaczniesz od początku cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pamiętacie mnie:) przeszłam już 2 pobyty w szpitalu, mam nadzieje że będzie dobrze. W piatek mam usg czy płód rozwija sie prawidłowo, bardzo sie boję. .....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ Loona_84..| 24.09.... .26.09.......1.....dolny sląsk......24 J_A_N_A...|.28.09......26.09.......1.... Ziel.Góra .......25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09.......3.10...... 14... ok.Kłodzka......26 LUŚKA28...|.28.09........?...........2.....opolskie..... ....28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......8.10........5.....Warszawa.... ..32 Sylvia25...|..5.10........9.10........2.....Kr./B.-Biała .. ..25 zabcia86..|..15.10......20.10......4.... kuj- pom..........22 Edusia83..|.16.10.......18.10......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10.......18.10......4....Trójmiasto...... . 2 6 marta84...|.09.10..........?.........0...... Poznań .........24 nicola81 ..|.....?............?..........2.....górny śląsk.....27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2008...I.lubuskieI 1.... Tulipanek-....28.....I...?.....I.........?..........I małopolska I GOŚCIE ________________________________________________________ __ kasiula86.. Pozna ń..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominikap- dobrze ze sie odezwałas :) Odpoczywaj i nie stresuj sie, wszystko bedzie dobrze :) Hop hop dziewczyny gdzie jestescie? Kupilam wczoraj test ale go nie zrobie na razie. Brzuch mnie odrobine ćmi ale to raczej moze byc moja wyobraźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, poprostu mam kilka okropnych dni pod rząd, a dzisiaj to już chyba osiwieje takiego mam stresa. Dominikap- fajnie, że o nas pamiętasz. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok, musi być Rany, no nie, jeszcze dyro przyjechał, poprostu masakra jest od wczoraj, a ja sama w biurze, nic nie wiem, wszystko na mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Dominika odzywaj się częsciej, bo jesteśmy bardzo ciekawe co u Ciebie i jak się czujesz :) Wczoraj przyszły moje testy owulacyjne więc rozpoczynam polowanie na owulację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja mam potop dzisiaj...bleeee Hej Dominika super że się odezwałaś:) Trzymam kciuki aby było wszystko ok:) Ja też mam dzisiaj odwiedziny zarządu, ale zamkna sie na konferencyjnej i tyle ich bede widzieć:P Od wczoraj zaczełam łykac ten wiesiołek, ciekawe czy to cos da.... Na opakowaniu jest napisane, że by łykać 1-2 kapsulki 3 x dziennie. Ja łykampo jednej, żeby nie przedobrzyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dominika witaj 👄 super ze wreszcie mamy jakies wieci od Ciebie :) ja olejek w wiesiołka też łykam :) jedno moge wam powiedziec, jak go sobie podjadam, to nie mam tak bolesnym @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia, to fajnie, mam nadzieje, ze mnie tez bedzie mniej bolec. Czytałam tez ze cera sie po nim poprawia:). Ciekawe czy są jakies dowody na to ze rzeczywiscie ułatwia zajscie w ciążę, bo na opakowaniu nic na ten temat nie jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominikap, poprawie tabelke bo nie skopiowałas ostatnio aktualizowanej .....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ J_A_N_A...|.28.09......26.09.......1.... Ziel.Góra .......25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09.......3.10...... 14... ok.Kłodzka......26 LUŚKA28...|.28.09........?...........2.....opolskie..... ....28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......8.10........5.....Warszawa.... ..32 Sylvia25...|..5.10........9.10........2.....Kr./B.-Biała .. ..25 zabcia86..|..15.10......20.10......4.... kuj- pom..........22 Edusia83..|.16.10.......18.10......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10.......18.10......4....Trójmiasto...... . 2 6 marta84...|.09.10..........?.........0...... Poznań .........24 nicola81 ..|.....?............?..........2.....górny śląsk.....27...Maks 5l. Loona_84..| 22.10.... .24.10.......2.....dolny sląsk......24 ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009...I.lubuskieI 1.... Tulipanek-...28....I...?....I.........?.........I małopolska I GOŚCIE ________________________________________________________ __ kasiula86.. Poznań..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez słyszałam wiele opini że ponoć wiesiołek poprawia jakośc śluzu, ale niestety nigdzie nie piszą na jakiej podstawie wyciągnięto takie wnioski. Mi olejek z wiesiołka polecił ginekolog już pare lat temu, własnie na bolesne @ i na złagodzenie napięcia przedmiesiączkowego. Zobaczymy teraz czy faktycznie ma własciwości o których inne dziewczyny tyle mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mialo byc od dzis ocieplenie a u mnie potop za oknem :( bylam dzis zapisac mojego synka do przedszkola od wrzesnia 2009 i wyobrazcie sobie ze byl juz pod koniec listy,jeszcze tydzien - dwa i bylby juz na rezerwowej a to przeciez za rok,myslalam ze takie wariacje sa tylko w duzych miastach ale widac ze i do nas to przywedrowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też potop za oknem..... Wczoraj powiedziałam mojemu że dostalam @, a on buuu dzidziusia nie będzie... i posmutnial. On był pewny że uda się za pierwszym razem, ale chyba niestety bedzie musiał przyzwyczaić się do rzeczywistości, że to nie przychodzi tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, czytam o tej metodzie termicznej i na jej podstawie wcale nie jest tak łatwo wywnioskowac kiedy są te dni plodne, bo skoro pierwszy dzień wzrostu temp to dzień owulacji to np jak to przewidziec kiedy on będzie, bo przecież 4 dni przed owulacją już są dni plodne, a na podst. temperatury nie jest sie w stanie przewidzieć, że np. za 3 dni bedzie wzrost i owulacja.... Jak wy to interpretujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety wzrostu temperatury nie da się przewidzieć wcześniej, ale to też nie jest chyba do końca tak, że owulacja jest w pierwszy dzień wzrostu... Dlatego ja przerzuciłam się na testy owulacyjne i w tym cyklu porównam sobie pomiary z wynikami testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaja to informuj jak się testy sprawują i czy zauważysz jakieś pokrycie testu z wynikiem temp i owulacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tempki mierzyć nie bede, stwierdziłam ze nie umiem po tym jak w cyklu w którym zaszłam w ciążę z Justysią wyszło mi że nie miałam owu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie zwyczajnie nie chce mierzyc ;) bo rano raczej mysle zeby mi sie synus do lozka nie zsiusial i lece z nocnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka a do kiedy twój synek spi? Ja wychodze o 6.30 z domu a Justysia śpi tak do 7.... i jeszcze nie zawsze woła na nocnik niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj spi tak do ok 8 ale musi byc wysikany koniecznie przed pojsciem spac i czesto raz w nocy chyba ze przed spaniem nic nie pije to nocne sikanie odpada, jak narazie mu sie do lozka nie zdazylo bo jak tylko sie nawet ciut podsika to juz czuje i sie budzi, wyeliminowalam picie butli z mlekiem na noc bo inaczej bym go nigdy nie odzwyczaila od pampersa na noc takie mial sikanie jak po piwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :p Dalej brak objawów. Ale mnie korci zatestować... :p Bede twarda. Czekam do weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA ale twarda jestes:) Buuuuuu ja nawet nie zdąrzyłam zatestować.....a tak chciałam zobaczyć te dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×