Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

szkoda... Trzeba w takim razie zaktualizowac tabelke.... Kasiula a na ile zamierzasz odłozyć staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUŚKA napewno na pełen rok bo jak bede na III powinno byc luzniej bo pisze licencjat i moze cos na tym III sprobujemy znowu :) za dlugo tez znowu nie chce przekladac bo potem dalsza nauka i praca i po drodze moze nie starczyc czasu na dziecko czyli bym chciala najpozniej po licencjacie,bede miec24lata wiec jeszcze nie tak zle bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie zdrowe podejscie bo bez sensu podrzucac dziecko babciom czy opiekunkom i nie moc samemu sie nom zajac bo raz zajecia a dwa praca a trzy trzeba przeciez kiedys jesc i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czlowiek nie daje rady juz wszystkiego ogarniac to zamiast sie cieszyc to sie na dzidzie niepotrzebnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie szkoda, ale moim zdaniem to słuszna decyzja :) Kasiula tylko odwiedzaj nas jak najczęsciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ślub mam 22.11 i tylko kościelny bo od początku 2006 roku mam juz cywilny :) Mam juz prawie wszystko pozałatwiane poza zaproszeniami i przystrojeniem kościoła... Stresu nie mam , podchodze do tego na spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestescie....liczylam na bure a wy mnie zrozumialyscie :) na tym kier co jestem liczy sie doswiadczenie i juz je mam okazje zdobyc (i to nie za darmo) potem byc moze latwiej mi bedzie z praca a co za tym idzie lepsze beda warunki zeby miec dziecko i ja sie nim bede mogla zajac a nie ktos obcy bo teraz nawet na nianie nas by nie bylo stac a rodzinka tez pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:) Kasiula ja tez uważam, że bardzo dobrze podeszłas do tego. Ja tez jakieś 3 lata temu myslałam o dziecku, ale tez dziennie studiowałam, ale na szczęscie zajęcia nie miałam codziennie i czasem po południu i pracowałam na całym etacie-wiec nie pogodzilabym tego wszystkiego. Teraz nadszedł ten czas, kiedy mam tylko pracę, w sumie to juz nawet wczesniej mogłam- jakis rok temu zacząć staranka, ale mój facet mówil, że nie jest jeszcze do końca gotowy, a jakies dwa miesiące temu oznajmił, ze już chce, tak więc zaczęlismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - słuszna decyzja, ale spróbuj np na ostatnim roku :) Ja urodziłam Justysie na 5 roku studiów. Dałam sobie rade, z pomocą męża i mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie aktualizacja .....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ Loona_84..| 24.09.... .26.09.......1.....dolny sląsk......24 J_A_N_A...|.28.09......26.09.......1.... Ziel.Góra .......25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09.......3.10...... 14... ok.Kłodzka......26 LUŚKA28...|.28.09........?...........2.....opolskie..... ....28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......8.10........5.....Warszawa.... ..32 Sylvia25...|..5.10........9.10........2.....Kr./B.-Biała .. ..25 zabcia86..|..15.10......20.10......4.... kuj- pom..........22 Edusia83..|.16.10.......18.10......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10.......18.10......4....Trójmiasto...... . 2 6 marta84...|.09.10..........?.........0...... Poznań .........24 nicola81 ..|.....?............?..........2.....górny śląsk.....27...Maks 5l. ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Tulipanek-....28.....I...?.....I.........?..........I małopolska I GOŚCIE :) __________________________________________________________ kasiula86.. Pozna ń..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zostalam zawalona robotą:( a swoja droga mogłaby juz ta @ przyjść, bo boli mnie i boli i co chwilę latam do kibla bo wydaje mi sie ze już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loona ja też mam dzisiaj dużo pracy więc nawet za bardzo nie mam czasu z wami troszkę popisać. Właśnie kończę śniadanko i przy okazji przeczytałam co dzisiaj pisałyście :) Kasiula mądra decyzja i ja ją w pełni rozumie i popieram. Mam nadzieję że ten rok bardzo szybko przeleci i znowu będziesz nam pisała o twoich starankach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:((:(:(:(:( Przyszła zmora.... Spadam na dół... .....|Data @..|Test..|Cykl Starań..|Miasto..|Wiek..|Dziecko..| ________________________________________________________ J_A_N_A...|.28.09......26.09.......1.... Ziel.Góra .......25..Justynka 2l Ptakowa...| 28.09.......3.10...... 14... ok.Kłodzka......26 LUŚKA28...|.28.09........?...........2.....opolskie..... ....28...syn2lata Aszti.......|.28.09.......8.10........5.....Warszawa.... ..32 Sylvia25...|..5.10........9.10........2.....Kr./B.-Biała .. ..25 zabcia86..|..15.10......20.10......4.... kuj- pom..........22 Edusia83..|.16.10.......18.10......2.....Nowy Sącz........25 achaja82..|.16.10.......18.10......4....Trójmiasto...... . 2 6 marta84...|.09.10..........?.........0...... Poznań .........24 nicola81 ..|.....?............?..........2.....górny śląsk.....27...Maks 5l. Loona_84..| 22.10.... .24.10.......2.....dolny sląsk......24 ZACIĄŻONE Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto...|...Dzieci ________________________________________________________ _ Dominikap............................................... ...................... Tulipanek-....28.....I...?.....I.........?..........I małopolska I GOŚCIE ________________________________________________________ __ kasiula86.. Pozna ń..........22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona przykro mi :( Uda sie na pewno nastepnym razem! To dopiero nasz pierwszy cykl starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona przykro mi :( Ale zapowiada nam sie teraz gorący okres w testowaniu :) Wszystkie przeskoczycie zaraz do dolnej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten 28 to jest wpisany tylko tak mniej więcej bo nie mam regularnych @ wiec nie wiem kiedy dostane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok, nie załamałam sie:) przeciez to dopiero pierwszy cykl starań był, powiedziałam sobie że dopiero jak poł roku nic nie będzie to zaczne sie martwić.... No widzę 4 dziewczyny do 28. Kurcze mam nadzieję, że wam się powiedzie. Czyjecie coś, że mogłybyście przypuszczać że jesteście w ciązy? Już się nie mogę doczekac na Wasze testy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA to ciężko u Ciebie cokolwiek przewidzieć. U mnie to muszę przyznać z dokladnością co do dnia i godziny równo co 30 dni. No czasem sie zdarzy 31. No ale co z tego...... Hmmm a tak się zastanawiam, jesli powiedzmy że wszystko jest ok zarówno z kobieta jak i mężczyzną i przytulają się w owulkę to co może byc przyczyna braku ciąży...że nawet zdrowym ludziom tak ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyze mnie strasznie bola ale nie wiem czy to przypadkiem nie po sobotnim sprzataniu i cycuchu pobolewaja a zazwyczaj przed @ tak nie mialam ale wole nie myslec bo to moze byc rownie dobrze na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie loona nie wiem jak to jest bo kuzynka sie juz stara od paru lat przebadana jest wszerz i wzdluż i jej mąz tez i nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka no i to własnie jest niesprawiedliwe!!!!!!! A co do objawów, moim zdaniem najlepiej to olac i sie nie nakręcać. Sądząc po sobie to mialam conajmniej kilka objawów:P ból, kłucie podbrzusza, mdłości, senność, powiększone i bolące cycyki... i co? W ciązy nie jestem a nigdy w trakcie cyklu tego nie mialam, więc uważam, że u staraczek tak już niestety jest- to tylko nasza podświadomość. No chyba, ze któraś napewno jest w ciąży, ale nie ma co wnioskowac po tak wczesnych objawach. Tak mi się wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pijecie/jecie może olej z wiesiolka? Nie wiem jak to sie zażywa, ale ponoć pomaga zajść w ciążę...Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pije ale conieco słyszałam. Poprawia jakość śluzu płodnego. Pije się go TYLKO w pierwszej połowie cyklu, a po owulacji natychmiast się odstawia, bo szkodzi zapłodnionemu jajeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×